Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A More Milk plusz tejserkento...

A More Milk plusz tejserkento mennyi ido alatt hat? Ma vettem egyett remelem jo lesz. Nagyon tapszer ellenes vagyok es ezert vettem. Kicsit felek hogy nem lesz hatasos.2 honapos kisfiu anyukaja vagyok

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A leírásában az áll, hogy 24-48 óra alatt hat.

Én is az interneten néztem meg, nekem nincs...

Szerintem a gyakori mellre tételnél és a fejésnél (egy órával a szopi után) nincs jobb szaporító. De én is hallottam olyat, akinek használt, szóval próbáld ki, ártani nem árthat...

Itt olvashatsz még sok hasznosat ezzel kapcsolatban, mert sokszor feleslegesen aggódunk a tej mennyisége miatt:

[link]

Jó babázást!

2010. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én használtam, de csak minimálisan hatott kb 2-3 nap után. Sajnos nekünk kellett is a tápszer, az esti utolsó etetések után még adok. Kezdetben a du-i etetéseknél is kellett, de a gyakori szopiknak és a bogyóknak/more milknek (nem tudom melyiknek) hála, csökkenthettük a tápszert. A gyakori szopikkal az a gond, hogy a fiacskám balhézik, ha nem jön normálisan a tej (ez még tápszerezés előtt is így volt). Sok sikert és írd meg, használt-e a more milk!
2010. febr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a more milk nem használt. Szerintem a gyakori szoptatás a titka a serkentésnek, szaporításnak. Hadd lógjon a cicin a baba, ha nem ellenkezik.
2010. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!