Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós kismamák! Hogyan...

Szoptatós kismamák! Hogyan védekeztek az "éjszakai szivárgás" ellen?

Figyelt kérdés
Az én lányom nem kell fel éjszaka enni,így reggelre dugig van a cicim tejjel.Általában ki is folyik így tiszta tej vagyok.Kinek milyen praktikái vannak ez ellen?
2010. febr. 12. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én anno vettem eü betétet, a legolcsóbbat, ketté vágtam és betettem őket a melltartómba. Annak ugye nejlonos a hátulja, és elég sok nedvességet felszív.
2010. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Auchanba lehet szopis melltartó betétet kapni, azt használom. Néha meztelenül alszom, akkor egy textil pelust magam alá teszek
2010. febr. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a lányomnak a gumilepedőjét használtam (neki nem kellett, mert kókuszmatrac van az ágyikójában). Magam alá tettem, és oda nyugodtan folyhatott.
2010. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is használok melltartó betétet nappal de nem tudok aludni melltartóban...:))
2010. febr. 13. 10:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudok melltartóban aludni, és vettem alvós trikót, ilyen jó szűket,ami kényelmes, és nyúlik!Hosszába meghajtottam a textil pelust, és azt raktam bele!Az felszívta, de volt hogy az is átázott, olyan sok tejem volt!És minden éjfélkor még fejtem is!
2010. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én melltartóban alszom, fáj is sokat a fejem, mert kényelmetlen, de minden átázik :(
2010. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!