Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy szoktassam le az orankent...

Hogy szoktassam le az orankenti ejjeli ebredesrol?

Figyelt kérdés
16 hetes a kisfiam. Nappal 3-4orankent eszik. 9kor van az utolso szoptatas, ezutan ejfelkor eszik. Az ejfeli szoptatas utan viszont 1-2orankent kel, es ha nem szoptatom meg, akkor nem alszik vissza, csak sir. Nagyritkan alszik csak 2 orat egyhuzamban ejjel.. :(
2015. febr. 24. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha óránként kel, az nem éhség, és mivel még igen fiatal, nem is a foga...hogy altatod éjjel és nappal?
2015. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nappal sokszor csak lerakom az agyaba, ha latom, hogy almos, odaadom a cumijat es elaszik. Van, hogy szopi utan alszik el, esetleg babakocsiban vagy hintaban, valtozo. Este a 9 orai szopi utan leteszem az agyaba meg ebren es elalszik a cumijaval. Ha kiesik a cumija, akkor sir, egyebkent elalszik egyedul. Soha nem ringattam, nincs sokat kezben. Kezben nem is tud elaludni, csak vizszintesen. Nem tudom mi lehet a problema.. hiaba adom oda a cumijat, puszilgatom meg, simogatom az arcat, csak vergodik es sir :(
2015. febr. 24. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:
vannak időszakok mikor több tejre van szükségük,ezért többet csüngnek a mellen. nekünk 7 és 17 hetesen volt ilyen,4 órát kellett szoptatnom éjszaka mire jól lakott. aztán több lett és szépen átaludta az éjszakát. látatlanban nem tudom ez-e gond,szerintem meg fog is lehet 3 hónapos kortól előfordulhat,igaz,hogy ritkább 5 hónap előtt de nem lehetetlen. lehet hasgörcs is, bármi. nem kemény a hasa? akár zavarhatja is valami új dolog az ágyában, új matrac vagy hasonló. ha a tej a gond, pár napon belül elmúlik majd nála.
2015. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!