Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik cumi kompatibilis más...

Melyik cumi kompatibilis más cumisüvegekkel is? A cumisüvegek közül melyik a legszélesebb és az hány cm átmérőjű, hogy olyan cumisüveg-melegítőt vegyek amibe belefér.

Figyelt kérdés

Leginkább a hasfájásgátlós cuclikat részesíteném előnyben (Avent,Mam, Nuk, TommeeTippee, ismertek még másikat?)


előre is köszönöm a válaszokat:):)


2010. febr. 14. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasfájásgátló??mégis mitől? :D


ja értem,ez is egy üzleti fogás.. :))

2010. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xStefix ***** válasza:

Olyan a szelepe, hogy a baba ne nyeljen vele levegőt. Más kérdés, hogy ettől fáj a legritkábban a pocak, de ez már biztos üzleti titok.. :D

Miért kell cumisüveg?

Ami márkát felsoroltál, azok általában nem kompatibilisek egymással - különben megint csak nem lenne üzlet. :) Én anno Aventet vettem, annak relatíve széles az üvege és pl. a cumisüveg-tartónkba bele sem fért. Más kérdés, hogy egyik sem kellett szinte soha. :)

Szerintem külön nem érdemes melegítőt venni, hacsak nem tudod előre biztosan, hogy nem fogsz szoptatni. Vagy ha mindenképp, akkor inkább többfunkciós készüléket, az talán jobban megéri az árát. Nekem 4 funkciós olasz gépem volt és nem is drágán, azt már legalább ki tudtam használni, bár az üvegmelegítő így sem kellett.

2010. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egyik cumit sem tudtam rárakni másik márka üvegére, erre nagyon jól ügyelnek, hogy ne legyenek kompatibilisek! :( Nekem az avent-es cumisüvegek és tejtárolók váltak be, elég széles a szájuk, az én nagy kezem is belefér.

Cumisüveg melegítőt sosem használtam, bár sokat kellett üvegből etetnem, de azok a kis mennyiségek amiket a baba evett simán megmelegedett 1-2 perc alatt még a meleg csapvízben is.

2010. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tök jó hallani, hogy nem minden életbevágóan fontos, amit felírtam a beszerzendők listájára:)) A másodiknál már biztos nem lesz ilyen gondom:))

Hasfájásgátlós szelep-> állítólag a baba nem nyel annyi levegőt; ha jól tudom ha elmarad a büfiztetés, akkor van nagy sírás-rívás, ezért logikusnak tartom, hogy a szepel segíthet ilyesmit kiküszöbölni. Mindenesetre én "megvettem" a marketinget:D


ÖÖÖ, minek kell cumisüveg? Mert szoptatni szeretnék, és pluszban fejni, gondolom azt tárolni kell valamiben, meg oda is kell adni valahogy. (Most nyertem egy melegítőt a vaterán: állítólag a nagy aventes is belefér).


El vagyok ájulva, hogy semmi semmivel nem kompatibilis! Az egyiknek a cuclimarketingje jön be, a másikon meg a kisvakond minta...


Szívesen várnám a továbbiakban, ki mit vett meg feleslegesen a baba születése előtt, amire az égatta világon semmi szüksége nem volt!!:):)

2010. febr. 15. 07:18
 5/6 xStefix ***** válasza:

Ha szoptatni szeretnél, ameddig csak lehet, akkor a pótlást ne üvegből add, mert esetleg leszokhat a babád az anyamellről!

Mivel kezdő anyuka vagy, melegen ajánlom, hogy a szoptatásnak is olvass utána! A sok fölösen beszerzett/beszerzendő ketyere helyett inkább erre "gyűjts" előre - én is sok gondtól kíméltem volna meg magam, ha hamarabb kapcsolok. :)

2010. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bizonyára tudod,hogy jó a szelep,hisz azért vetted,nem? :))

Nem írom le a tapasztalatomat,van egy érzésem h felesleges. A hatalmas nyereményedhez azonban szeretnék gratulálni :D nagy királyság:))

2010. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!