Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik cucli illetve cumi,...

Melyik cucli illetve cumi, cumisüveg a legjobb? Most Avent-et használunk 2 hós babámnál, de nem vagyok vele elégedett.

Figyelt kérdés

Nuby, Tommee Tippee, Chicco?

A baba amúgy nagyrészt anyatejes, csak néha kell egy kis pótlás, illetve vizet kap üvegből.


2009. aug. 12. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
az lenne a legjobb ha smmit nem használnál a te tejed is elég lenne neki, de amúgy a nagyobbik lányomnál a NUK-ot hazsnáltuk (mert ő sajnos ne mtudott szopizni mert egy daganat van a száján)
2009. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én nagyon nem vagyok elégedett az Avental, mert rosszul zár sokszor, folyik orrán száján, oldalán és a 0+-os cumiból is folyik ki a tej vagy a tápszer! Szinte nem is kell szívnia a a kicsinek.... vagy a sterilizálástól kitágulhatott a lyuk?
2009. aug. 13. 15:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Lányok, én egy "névtelen nulla" márkájú (azaz márkátlan) cumit és cumisüveget vettem a Tescoban, 8 hónapja azokat használjuk (3-at vettem), még sosem volt vele gond. Lehet, hogy ezek a bébimárkák már annyira túl vannak dimenzionálva? Mitől jobbak ezek, mint egy egyszerű cumi? (azért amit vettem, arra figyeltem, hogy korának megfelelő legyen, és lapos cumi, ami a szájpadláshoz illeszkedik).
2009. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én Babylove( DM-es) cumisüveget és cumit használtam az első babámnál és ezt fogok venni a másiknak is. Teljesen meg votam elégedve. Soha nem folyt mellé, sőt még én tágítottam a lyukon, amikor már nagyobb volt a gyerkőc. Persze fontos a kornak megfelelő cumi és az is rá van írva, hogy teához, tejhez, vagy főzelékhez való.
2009. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tommy Tippie. Én esküszök rá. Brendonban lehet kapni, annyi, mint az Avent és sokkal jobb. Nem folyik mellé és sokkal halkabb. Teljesen a női mellet utánozza, gyhogy könnyű az átállás rá.
2009. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy BPA mentes legyen!!!! A BPA egy alapanyag a műanyag gyártáshoz, nálunk nem vonták ki a forgalomból, amerikában és európa normálisabb részein már rég...


Keresd a BPA -free jelzést. Van az avnetnak, nuknak, tomminak és a mamnak is már ilyenje! :)

2009. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!Mi MAM Ultivent-et használunk,ez BPA mentes.Könnyű tisztítani,masszív,a cumija pedig nagyon puha.Korábban,egy rövid ideig Aventes volt nálunk is,de

-mint ahogy te is írtad- állandóan folyt belőle az üveg nyaka mellett,a cumi mellett...Na meg megrepedt,egy kisebb eséstől.

Tehát a két említett márka közül egyértelműen a MAM jobb minőségű.

2009. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat Lányok! :)
2009. aug. 15. 19:55
 9/13 anonim ***** válasza:

szia, pár hónappal ezelőtt én is feltettem hasonló kérdést, hogy másnak is folyik-e az aventos cumisüvege...

aztán rájöttem a titkára.

amikor rácsavarod a fejet, nem szabad jól rászorítani, mert akkor folyik ki. amikor csavarod lesz egy olyan pont, hogy a fehér karima még csavarodik, de a szilikonvég már nem. Na onnantól már nem szabad tovább"szorítani". Én így csinálom azóta, és egyszer se folyik már az aventos üveg.

2009. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is a MAM-ra esküszöm, nagyon meg vagyok elégedve vele.
2009. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!