Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel csináltam egy tesztet...

Reggel csináltam egy tesztet x-epillel. A controll csík szép rózsaszín volt, de a másik ablalkban csak egy fehér csík volt. Ez mit jelent? Ennek is rózsaszínnek kellene lennie, nem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 07:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincsen képed? valószínű h szellemcsík.nekem is volt ilyen csak gabriellel.
2010. aug. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs képem.
2010. aug. 13. 07:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Én medilabot csináltam és sokkal halványabban de volt második csik. Most 4 hónapos terhes vagyok. Várj 1-2 napot és tesztelj ujra. Amugy én még aznap csináltam másik kettőt amin alig észrevehetöen de ott volt a csik.
2010. aug. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem mutatták ki egyértelműen a "rácseppentős" tesztek. Szintén fehér csík volt a Qupidon, a Gabrielen és az x-epillen semmi, utánanéztem a fórumokon a tapasztaltoknak és negatívnak vettem. De nem bírtam ki, és még aznap csináltam sugaras tesztet, ami pozitív lett. Úgyhogy én helyette sugarasat javasolnék.
2010. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Milyen a sugaras teszt? Milyen márkájú tesztet javasoltok?

Már 1 hete késik.

2010. aug. 13. 11:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a sugarasok közé sorolható-e a Corax Be Sure, de nagyon jó. Javaslom, és nem is drága, 700 forint körül van. Dm-ben lehet kapni meg a Corában azt tudom. Szintén Dm-ben lehet a ClearBluet, az drágább, az is jó. Ezek nekem elég hamar kimutatták, olyan 10 nappal a peteérés után.
2010. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ezeket a teszteket úgy ajánlom, hogy én szinte mindegyiket kipróbáltam már:) Nem bírtam a helyemen ülni, és jó sokat elhasználtam szinte minden fajtából/márkából. Úgyhogy ez a kettő tapasztalat:) Mármint, hogy hamar kimutatják, ha terhes vagy.
2010. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én tegnap teszteltem egy ilyen fehér csíkosat.Elvileg szellemcsík,és negát jelent-Vagy akkor most csináljak mégegyet????
2010. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj még egyet, inkább sugarasat az nem mutat fehér csíkokat, egyértelműbb.
2010. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
qupido teszt jó szerintetek?
2010. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!