Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hós a fiam. Szopizik meg....

10 hós a fiam. Szopizik meg. Hétfőn jött meg először, és nagyon erős a vérzés. Normális ez?

Figyelt kérdés
Kb. 7 hónapig szedtem azaliat. Aztán abba hagytam. Most jött meg először. Nem gorcsolok, nem fáj semmi, csak elég erősen verzek. Azelőtt nem volt még ilyen erős...
2015. márc. 19. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első 3 volt nagyon erős, de a harmadik már nem volt olyan vészes, én is megijedtem, de visszaállt szépen. 11 hónapos volt a lányom, mikor először megjött.
2015. márc. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm... Megnyugtattal :) már.orvoshoz akartam menni
2015. márc. 19. 08:34
 3/7 kloetta ***** válasza:
Az elsőnél én nagyon görcsöltem is. Kb a 3. Után állt be minden a szülés előttire nálam.
2015. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 13 hós volt a baba,mikor megjött,rengeteg volt.Èn csak akkor mennékmorvoshoz ha nagyon görcsölnék és darabos lenne a bérzés.
2015. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért,sztem érted.... 😊
2015. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nagy meglepodesemre abszolút nem görcsöltem. De ömlött belőlem 3 napig. Aztán mintha elvagtak volna. 6. napon elmúlt. De most megint úgy érzem, h mindjárt megjon. De semmi. Remélem mihamarabb rendszerezodik. Köszi megegyszer :)
2015. márc. 26. 09:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Ne aggódj ha nem rendeződik azonnal.Gondolj bele meddig nem volt meg,a szervezetnek is kell idő.
2015. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!