Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős menstruációs görccsel...

Erős menstruációs görccsel kevés vérzés, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nemreg voltam nogyogyasznal aki mondta, h nagyon meg van vastagodva a mehnyalkahartyam es eros verzesre szamithatok, de ha nem jon meg akkor teszteljek. Ma kellett megjonnie, el is kezdtem erosseg gorcsolni, de csak halvany rozsaszin szinu a ver. Lehet ez terhessegtol? Menstruacio elott 5 nappal teszteltem( Clearblue digitalis teszttel,amire az van irva, hogy menstruacio elott legfeljebb 4 nappal kell hasznalatba venni, de most gondoltam 1 nap nem szamit sokat. Negativ lett, ezek kivul mar teszteltem 3x es mind negativ lett. Lehet ma meg erosodni fog a verzes de mi lesz ha nem? Hiszen meg van vastagodva a mehnyalkahartya.. Mi lehet a problema? Valakinek volt mar hasonlo panasza?

2014. dec. 11. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, nekem minél vastagabb volt a nyálkahártyám, annál nehezebben indult be. De a 2. nap végére általában jött, mint a Niagara...
2014. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!