Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Eddig is hullámzó volt a...

Eddig is hullámzó volt a tejtermelésem, de pár napja fokozatosan apad. Visszafordítható még?

Figyelt kérdés
4 hónapos lesz már a babám és sajnos nagyon hullámzó a tejtermelésem. Ciklusnak megfelelően nagyon lecsökkent pár napra, de aztán eddig helyreállt, de most a múlt hét óta folyamatosan csökken. Moremilk-et szedek, Laktoherbet iszom + 5-6 l folyadék még mellé, sört is iszom - bár utáltam az első napokban, pihenek is, rendesen táplálkozom, és próbálok mellszívózni is szopi után. Fiacskám hiába próbálnám rátenni, ellöki magát, ha nem jön. Van még valami tippetek??? Lassan kifogy a tartalék a mélyhűtőből. :(
2010. febr. 17. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
én anno úgy csináltam, hogy ha nem volt elég tejem tápit adtam neki, aztán mikor éreztem hogy feszül a cicim (jobb esetben ez akkor volt, mikor újra éhes lehetett tehát 2-3 óra múlva), akkor odaadtam neki. Ha esetleg folydogálni kezdett de pl a baba aludt, akkor lefejtem és eltettem, hogy este, vagy mikor felkel odaadom.
2010. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a 7-5-3-1 módszert!

2-3 nap alatt nőnie kell a tej mennyiségének!

Ha szoptatód többször tedd mellre.

2010. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem vagyok jártas benne,de szerintem menj el dokihoz!
2010. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!