Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pár napja alig van tejem, ez...

Pár napja alig van tejem, ez még visszaforditható? Mit tehetek hogy ne apadjon el teljesen? 3hetes anyuka

Figyelt kérdés
ja,még annyi hogy azt hiszem a stressz miatt van:-(
2009. jún. 19. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a stressz miatt gondolod, akkor egyértelmű: NYUGALOM!!

Amúgy:

[link]

2009. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp nyugodj meg,tudom könnyű mondani,de most a tej fontosabb.Vegyél görögszénamagot,főzzél belőlle teát.Nekem ez segit.Szoptass sürün,igyál sok folyadékot és pihenjél.Napközben 1szer mikor a baba is alszik,aludjál te is.És most ne nevess,de vetközettek le mind a ketten és bujatok össze,öleld magadhoz a kistestét.Egy védőnő mondta,nem hittem,de sikerült.Én is ezeket tettem mikor költözés miatt majdnem elment a tejem.Sokat takaritottam,nem pihentem.Ja és egyél mindig rendszeresen.
2009. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jókat írtak előttem! A legfontosabb hogy az első 6hétben minél többször tedd mellre a babát. Ő a legjobb tejtermelés növelő :) Van pár oldal ahol olvashatsz is. Szoptassugyesen.hu lll.hu Hamar rendbejön minden!!! Boldog babázást!
2009. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egész háztartást hagyd a francba, csak a picire és magadra figyelj! Sok folyadék, kaja rendesen és alvás, alvás, alvás! Na jó, nap közben nekem sem ment ez így, de lehet olvasni, rejtvényt fejteni vagy csak egyszerűen gyönyörködj a babádban:)

Stresszmentes időket kívánok!

2009. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,remélem sikerül
2009. jún. 21. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!