Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az elektromos mellszívókat...

Az elektromos mellszívókat csak asztalnál ülve lehet használni vagy esetleg fekve/ülve is máshol is?

Figyelt kérdés

Típust is megjelölnétek illetve hogyan használjátok.

Kézi aventemet magamhoz fogva használom.


2015. márc. 25. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Fekve még nem próbáltam, de nem asztalnál ülve (ágyon, fotelben) igen.. miért gondolod, hogy csak asztalnál ülve lehet használni?
2015. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak asztalnál ülve, ha pl a kanapén ülsz, akkor megérzi és nem szív tovább :D
2015. márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet buta kérdés volt. :P Gondolkozom, hogy milyet vegyek. Most látom, hogy van egy új fajta, ami nem közvetlenül a tartályhoz kapcsolódik. Milyen lehet vajon? [link]
2015. márc. 25. 11:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem van fekve nem lehet használni mert kifolyik meg el képzelni sem tudom hogy lehet úgy fejni.. 7hónapja használom az elektromosat. Tényleg nagyon hülye kérdés ...
2015. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De miért lehetne csak az asztalnál ülve használni? :D :D :D

És miért akarod fekve? :O

2015. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég fura szerkezetnek tűnik,amit linkeltél...Nekem Medela Swing van,mivel anyatejleadó vagyok(napi 800-900ml fejek pluszban) és tuti jó,csak ajánlani tudom.Ülve szoptatok,babám párnákon fekszik oldalt,hónaljtartásban szoptatom és közben a másik mellemet leszivom a Swinggel,nagyon sok időt megspórolok.

Betti

2015. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
attól függ. swingnél nekem ha nem jól tartottam,visszafolyt a tej a szívócsőbe. az agyamra ment,akkor szétszedni,csöpögő mellel kimosni. gépi lactinánál viszont úgy fejsz,ahogy akarsz. én megszoktam anno,hogy fekve fejek,a palack lelóg az ágy szélénél,aztán kész. mikor fejtem éjszaka, és alig aludtam,már ülni se volt erőm,döltem el,úgyhogy jobb volt fekve. szóval ez a mellszívótól függ. eleinte mondjuk nem fogsz trükközni,annyira érzékeny lesz a melled,később meg kitapasztalod. asztal nem is tudom minek jön ide :D nem kell hozzá
2015. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az asztal az avent kézi leírásában szerepel. Medela swinget rendeltem, kényelmes nagyon, az avent már megedzhette a mellem.
2015. márc. 28. 09:51
 9/10 anonim ***** válasza:
jó,a lactina leírásában is kb úgy van,hogy szögenegyenesen ülve fejjél, aztán tök mindegy volt. swingnél mondjuk a tartásra figyelj,ott könnyen visszafolyik a szilikoncsőbe a tej.
2015. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is tejleadó vagyok a magam 3,5 Literjével + amit még a fiam megeszik. Nekem avent van jól bírja nincs macera vele.. Én nyugodt szívvel ajánlom.
2015. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!