Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nacrez gyógyszeremet már nem...

Nacrez gyógyszeremet már nem szedem. Eladhatom a teszveszen?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy ott gyógyszert nem lehet eladni. De akkor hol?
2015. márc. 29. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted miert venykoteles???
2015. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ditta323 ***** válasza:
Én mikor már nem szedtem tabit olyan barátnőmnek adtam akiről tudtam, hogy azt a fajtát szedi. Csak én nem eladtam, hanem oda adtam.
2015. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem adhatod el.
2015. márc. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha lenne olyan barátnőm, aki ezt szedi, nem itt kérdeznék...
2015. márc. 29. 09:21
 5/8 A kérdező kommentje:
de akkor dobjam be az 5000-es gyógyszert a megsemmisítőbe?
2015. márc. 29. 09:24
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Ennyire ne légy már olcsójani.. Gyógyszert eladni nem lehet, lényegében másnak sem lehet odaadni. Ez személyre szól, nem olyan mint egy nadrág, ami ha nem tetszik felrakhatod a netre..

Hihetetlen milyen emberek vannak..

2015. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van 3 havi adag feleslegesen :/
2015. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ditta323 ***** válasza:
100%

A nacrez még az olcsóbbik közé tartozik. És igen, ha nincs olyan a környezetedben igen. Tudnád, hogy mennyi gyógyszert adtam le gyógyszertárban, mert olyanok voltak amiket személyesen nekem írtak fel (rózsahámlás, fogínyem miatt antibogyó...) szóval összességében nem voltak olcsó gyógyszerek, de mivel ezek nálam az a kategória, hogy vissza a gyógyszertárba..

Neten eladni meg nem célszerű eladni gyógyszert egyrészt, mert tilos, másrészt komoly károkat is okozhatsz.

2015. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!