Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet szoptatás alatt zöldbabo...

Lehet szoptatás alatt zöldbabot enni? Milyen formában? Valahol azt olvasom igen valahol hogy nem. Kisfiam 7hetes hasfájos bár amit kaptunk cseppel szinte teljesen elmult. Ezért lennék óvatos.

Figyelt kérdés
Ès tudtok ajánlani ételeket mit érdemes enni szoptatás alatt hogy vàltozatosan lehessen enni.Ti mit főztetek etettek?

2015. máj. 6. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni. Én nem hittem hogy mit szabad és mit nem, mivel minden gyerek más, általánosítani nem igazán lehet. Ha félsz tőle akkor szedd ki a hülyelyéből és csak a belsejét edd meg.
2015. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azaz hüvelyéből, bocsi :)
2015. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem annyit mondott a védőnő, hogy ami engem puffaszt, puffasztja őt is.Sajnos ez így is van, úgyhogy alig tudok valami zöldséget enni... :(
2015. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!