Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elválasztás? Hogyan?

Elválasztás? Hogyan?

Figyelt kérdés
14,5 hónapos kislányom már csak az elalváshoz "használja" a cicimet, annyira nem szívja, hogy be se indul a tejleadó reflex. Reggel ébredés után nem is kéri pár napja. Nem is zavarna már, ha nincs szükség a szopira, de elaludni csak cicin tud, azt hogyan váltsam ki?
2015. máj. 8. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van,mi is 15 hósak leszünk.Nekem este is már olyan kevés hogy nem elég vagy olyan gyengén szívja hogy nem is jön semmi.Én próbáltam már adni tápszert,tejitalt,tejet,egyiket sem fogadta el.Csak a teát.Nekem sokszor nem alszik el azonnal,kicsit ringatnom kell.

Cumizik?Nekem a ringatás bevált,pár perc alatt elalszik.Ha lerakom és várom hogy magától elaludjon, na az nálunk nem működik.

2015. máj. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem cumizik, de nem bánom. Lerakni én sem tudom, akkor nagyon ordit. Ringatni szoktam én is, de jó lenne, ha megtanulna egyedul elaludni...
2015. máj. 9. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!