Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti miket esztek, főztök...

Nyuszmoo kérdése:

Ti miket esztek, főztök szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Amitől ugye a baba pocakja sem fog fájni.
2015. máj. 19. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Mert én kb azt főzök, amire épp időm van, sőt, általában csak arra van időm, hogy rendeljek valamit. Ma épp makarónit csináltam, üveges szósszal, sajttal, kb 10 perc. Megenni már csak babával a kezemben tudtam.
2015. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindent lehet enni, majd a baba jelzi, ha valami nem jó neki.
2015. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a karalábétól, zöldbabtól pl puffadt. ezért a hüvelyeseket, káposztát kerültem... nem ettem továbbá csípős ételeket sem. gyakorlatilag minden mást igen...de ha sok tejet akarsz, nyomasd a szénhidrátot :) a pizzától, kalácstól mindig ömlött :)
2015. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt eszem, amit megkivanok vagy ami epp van itthon. Nem fajt soha semmitol a babam hasa. De olyat is olvastam mar, aki csak csirkemellen es krumplin meg tesztan elt, mert minden puffasztotta a babajat.
2015. máj. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!