Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aggódóm, hogy a terhesség...

Aggódóm, hogy a terhesség alatt kinőtt kis fibrómákat a mellemen elkapja a pici szoptatás közben. Lehetséges?

Figyelt kérdés
vagy ezek nem fertőznek érintkezés által? Volt valakinek? Mit használtatok rá szoptatás alatt, hogy elmúljon?
2015. máj. 13. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Fertőzni biztosan nem fertőznek. Nekem is volt pár, elmentem a bőrgyógyászhoz, ő mondta, hogy nem veszélyes dolog ez, de ha zavar, akkor levágja :) Mondom oké, akkor essünk neki. Alkohol, olló és hopp, már ott sem voltak. Azóta én is megszabadítottam magam otthon kettőtől, a nyakamon voltak, nagyon picik, de közelről azért már lehetett látni őket. Lefertőtlenítettem a kisollót, meg a bőrömet, levágtam, majd újra alkohollal fertőtlenítés a "seb" helyén. Szerintem erre krém nem létezik. De olvastam olyat is, hogy almaecettel le lehet szárítani, de az túl macerás és hosszadalmas. Menj el bőrgyógyászhoz, leszedi őket, aztán lehet utána már magadnak intézed otthon :) Bocs, hogy kicsit bő lére engedtem.
2015. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a gyors es kedves valaszod! megnyugodtam akkor. Sajnos mindig bekapja azt a reszt is szoptatasnal es ezert feltem, hogy nehogy atmenjenek ra, annyira mohon szopizik :) akkor idovel majd leszedetem, vagy bevatkozok enis hazilag , mert nem tunik bonyolultnak a dolog es van itthon minden hozza, hogy steril legyen :) Köszi megegyszer es minden jot!
2015. máj. 13. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi, nektek is minden jót :)

Azért bőrgyógyászhoz mindenképp menj el, csak úgy ne vágd le, mert nem biztos, hogy minden ilyen bőrelváltozás ugyanolyan és ugyanazt lehet alkalmazni. Magamtól én sem adtam volna erre a fejem, de így, hogy az orvos ilyen "szakszerűen" eltávolította, gondoltam ez nekem is menni fog :)

2015. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok,koszi a tanacsot! el fogok menni, amugy is mennem kell majd mas miatt is :) de megnyugodtam azert most mar ezt illetoen! koszonom szepen! :)
2015. máj. 13. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!