Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Olyan, mintha nem lenne...

Olyan, mintha nem lenne mellbimbóm. Hogy fogom így szoptatni majd a kisbabámat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fura kérdés, csak kíváncsiságból teszem fel. Még nincs babám, terhes sem vagyok, csak elgondolkodtam ezen. Ha belenézek a tükörbe, olyan mintha nem lenne mellbimbóm, csak a bimbóudvar lenne, közepén egy "lyukkal" és nem lenne mellbimbóm (ugye amit bakap a baba). Hogy fogok én így szoptatni? Ez valami "defekt" vagy én csak én gondolom rosszul?

2015. máj. 26. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A baba majd tudja a dolgát, ne félj. Nekem is ilyen a mellbimbóm, de semmi gondom a szoptatással.
2015. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a szobatársam volt ilyen, ő mellbimóvédővel simán tudott szoptatni :)


Egyébként terhesség alatt fog változni a melled, nem is keveset :)

2015. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
befele fordulo mellbimbonak hivjak es nekem is ilyen van. En ugy tudom nem gond a babaknak. Nekem pl a bimboudvar husosabb, kerekebb, igy akar azzal egyutt is be tudja kapni a baba, de az is igaz, hogy terhesseg alatt meg valtozhat es a baba is kepes kiszivni a bimbot onnan. Anyum azt mondta neki szoptatas idejere kifordult aztan vissza. Erdekes.
2015. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

így van, terhesség és szoptatás alatt is sokat változik a mell.


Nekem az egyik mellem volt ilyen, de a csecsemős nővér mutatta, hogy szoptassak, és láss csudát, minden rendben volt.


Amúgy meg lehet úgynevezett bimbókiemelőt használni, bár én azt nem próbáltam.

Bimbóvédőt csak végső esetben ajánlanék.

De ne aggódj, nem kizáró ok a szoptatásra.

2015. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bimbóvédőt használd nyugodtan. Nekem normális volt a mellbimbóm mégse ment sehogyse, azzal meg egyből.

Nem lett tőle cumizavaros meg semmi. Amikor meg rákérdeztem a szoptatási tanácsadónál hogy valójában miért káros, akkor csak annyit tudott mondani, hogy a gyerek nem lehet operaénekes később ha nem normálisan szopizott. Hát én bevállaltam ezt a rizikót, fontosabbnak tartottam h ne kelljen tápszerrel kiegészíteni (ugyanis ezt akarta a tanácsadó bimbóvédő helyett:S).

2015. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!