Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek képes lehetek még...

Szerintetek képes lehetek még szoptatni?

Figyelt kérdés
Terhes lettem,de már 49 éves vagyok.Tudom,hogy már kissé túlkoros vagyok a gyerelvállaláshoz.Eddig nem sikerült teherbeesnem fiatalkorom óta,22 év házasság alatt.Ebben az esetben viszont nagyon örülünk,hogy végül mégiscsak lesz gyerekünk,ha nem lesz semmi gond,amitől azért már nagyon aggódok. Az biztos,hogy mindentől nagyon fogjuk óvni a babát és mindent szeretnénk megadni neki.Ugye lehet még esélyem szoptatni,vagy ebben a korban ez már nem lehetséges?
2015. máj. 27. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem az életkortól függ. Ha nagyon bizonytalan vagy, keress meg laktációs tanácsadót, ő biztosan tud megnyugtató választ adni a kérdéseidre.
2015. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress meg egy tanácsadót. És ne görcsölj semmin. Ha mindentől meg akarod óvni a babát, akkor először is óvd meg attól, hogy feszülsz.

Jó egészséget, sok áldást kívánok!

2015. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen! Miért is ne?


Hasznos oldal: lll.hu


És szerintem megéri keresni a közeledben egy szoptatási tanácsadót, aki minden kérdésedre tud válaszolni és akár házhoz is szoktak menni segíteni! Szorítok, hogy minden rendben legyen! Gratulálok a babához!

2015. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Megkeresek egy tanácsadót.

2015. máj. 27. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem függ a korodtól... Biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog, csak ne görcsölj rá! Ismerősöm 44évesen szült 2éves koráig szoptatta a gyermekét.

Sok boldogságot a babához!

2015. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!