Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas alatt cseresznyet...

Szoptatas alatt cseresznyet dinnyet barackot ilyesmiket lehet enni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Miert ne lehetne?
2015. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sandrachnologic ***** válasza:
A cseresznye nagyon fúj, az tiltolistas a mi gyerekdokink szerint. 😊
2015. jún. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne? XD
2015. jún. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Baba függő.. zabáltam a cseresznyét mikor hazajöttünk a kórházból, semmi baja nem volt a babának, sosem volt hasfájós, nem fújta fel.
2015. jún. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás alatt mindent lehet enni, de a puffasztó (pl. cseresznye) vagy erősen allergizáló (eper, mogyoró) ételekből először csak kis mennyiséget, hogy kipróbáld, okoz-e problémát a babádnál. Barátnőm ehette a bablevest babájával, az enyém meg még a brokkolit se bírta.
2015. jún. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös jól írja. Ehetsz bármit, ha pedig valami mégis gondot okoz, azt hagyd el, 1-2 hónap múlva próbáld.

Kisfiam pl. eleinte a kukoricát nem bírta egyáltalán, még popcornt se ehettem.

2015. jún. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem nem bírta a dinnyét!Így azon a nyáron nem ettem.Borzasztóan görcsölt tőle a hasa.Szóval nem rossz a kérdés!
2015. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 cicapanna válasza:
Persze,hogy lehet enni a babának semmi baja nem lesz:-)
2015. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Moncsy0506 válasza:
gyümölcsöt minden mennyiségben!!! egy -két kivétel, ami székletet fog: pl. banán. most több nem jut eszembe, de mindenképp, inkább lédúsabbat. Ja és kerüld az olyanokat, ammi allergizáló lehet. Pl: eper, szeder, szamóca....ennyi, amit én erről tanácsot tudok adni. (24 éves, két gyermekes anyuka vagyok, az elsőt 14 hónapig, a második gyereket pedig, 9 hónapig szoptattam, és egyik sem volt hasfájós!
2015. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!