Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amíg szoptattál, miket nem...

Amíg szoptattál, miket nem ettél? Teljesen kihagytad például a borsót, epret, cseresznyét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindent ettem. Eleinte csak a szárazbabot,lencsét nem,de mást igen. Soha nem volt emiatt beteg a babám.
2011. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Alinaaa ***** válasza:
Bocsi,hogy belekontárkodok, de engem is ez foglakoztat. Július 1re várom a picúrt és minden gyümölcsöt és zöldséget imádok. Az első fiam hasfájós volt és kevés ideig szoptattam.
2011. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ettem mindent. Még csípőshalászlét is, az se zavarta a gyerekeimet.
2011. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 nacebee ***** válasza:
3hónapos volt a babám,mikor megkérdeztem a dokit,h mikor ehetek hüvelyeseket és k betűseket.azt mondta addig is ehettem volna.bár a paprika kicsit tekerte neki de már az se.cseresznyét eszek mázsaszám.epret tegnap kérdeztem,ezt mondta nem fog át menni a tejbe.most 7 hós a babám és még elég jól szopik és semmi baja
2011. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én mindent ettem, a káposztát hagytam ki az első hónapban, de utána azt is simán. Soha nem volt gondja egyik gyerekemnek sem.
2011. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia.Ezt ki kell tapasztalni,három gyerkőcöm van,sokáig szopiztak a legkisebb most 16 hónapos,és még mindig szopizik,az elején már észre vettem nála,hogy ha káposztát vagy borsót ettem,akkor többször felébredt nyugtalanabb volt,és bántották a szelek:-),Ezért kb fél éves koráig,kevesebb káposztát és hüvelyest fogyasztottam,de teljesen ne hagyd el,hiszen fontos vitaminok találhatók benne,ami viszont jó a babának.A gyümölcsökkel semmi gond nincs,azzal csak a baba étrendjében kell várni.
2011. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előttem jól leírták már. :) Én is ettem mindent, a babám sosem volt hasfájós. A lényeg a mérték és a megfigyelés. Figyeled, hogy hogyan reagál a megevett zöldségekre és ha bibi van, akkor azt hanyagold 1-2 hétig, aztán megint próbálkozol. Nekem egyedül a koffeint kellett minimalizálni, mert miután ittam egy jó kávét, vagy egy pohár kólát, nem tudott a babám aludni. Ennivalónál sosem volt gond, 27 hónapig szoptattam.
2011. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem hasfájós a babám. 1,5 hósan megettem egy adag rakott kelkáposztát, és attól fájt a hasa, félóra alatt végigment rajta, de hidegrázással.

Alapvetően nagyjából kihagyom a csípőseket, a k-sokat, de kicsit mindig sikerül ennem belőle, ami szerintem nem baj.

A tejtermékeket ritkábban eszem, mert mintha érzékeny lenne rá, a bőrén látszik.

Epret csak napi 3 szemet eszek, a mogyorót is visszafogottan.

Szerintem ha nem hasfájós a baba, akkor mindent érdemes enni, de a kétes dolgokból inkább kevesebbet.


Barátnőm nem evett gyümölcsöket, csak dinnyét, mert csak attól nem volt hasfájása a babájának, szegény a többitől rengeteg púzott.

2011. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ettem en is mindenbol mertekkel az egyetlen etel amit kesobb kizartam az etrendbol szoptatas alatt az a hagyma volt mert ahanyszor ettem nem volt hajlando enni a tejembol. Szerencsere nem volt hasfajos eggyaltalan.
2011. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalnod. Káposztát és erős dolgokat nem ettem, minden mást igen. De ételtől nem fájt a hasa, ez lehet attól is, hogy eleve nem főzök fűszeresen.
2011. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!