Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akiknek az első babánál...

Akiknek az első babánál szinte egyáltalán nem volt teje, azoknak, hogy alakult a másodiknál?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 06:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a másodiknál sem volt :(
2015. jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a másodiknál sokat ittam (főként a laktoherb teát) és szépen fokozatosan, kb. fél éves korára már tápszeres pótlás nélkül tudtam szoptatni. Lehet, hogy nem is görcsöltem rá annyira, úgy voltam vele, ha lesz tej, akkor jó, ha nem, majd legfeljebb ő is tápszeres lesz. Közel két és fél éves koráig szoptattam (persze a végén már csak lefekvés előtt).
2015. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első lányomat 3 hónapig tudtam szoptatni, végig pótlással. Talán 80ml volt a legtöbb amit szopott, de ez is 1-2 alkalommal. Amúgy kb 40-50 ml volt az átlag, a végén meg 10-20. Akkor hagytuk abba. Fejni sosem tudtam. A lányom sem szeretett szopizni, kényelmesebb volt az üveg.


A második születésénél már szóltam hogy gond volt. Kaptam a kórházban cerukált, illetve szedtem more milk kapszulát, és ittam szoptatós teát, de kb szart sem ért. VISZONT!

A kisebbik lányom cicimániás volt. Semmi mást nem fogadott el a cicin kívül. Addig erőltette, míg meghozta a tejet. Most sem volt sok, de neki elég kb 80 miliket szopott. 6 hónapig csak anyatejet kapott, és 4,5 éves koráig cicizett.

Így szerintem a lényeg, hogy a gyereknek milyen a szopási technikája, és mennyire ragaszkodik a cicihez. + azért a more milk nekem hozott egy kis változás, de nem ezen múlt elsősorban.

2015. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam 6 hetesen már nem szopott, a lassan 1 éves lányom még mindig. Sosem kapott pótlást.
2015. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!