Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hónapja elapadt a tejem, ma...

4 hónapja elapadt a tejem, ma egy kis nyomásra tej szivárgott belőle. Ez normális?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális, akár egy évig is.
2015. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nővéremnek akkor apadt el a teje mikor 3 hetes volt a kicsi. Nem is elapadt hanem inkább nem szoptatta többé.

Mikor kb másfél éves volt, vagy 2 akkor ő is megnyomta és jött ám a teje:) Nem tudom mitől lehet.

Nekem mikor elkezdtem menstruálni szépen fokozatosan apadt el. Azóta se semmi...

2015. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18 éve szültem, ha nagyon erőltetem, egy csepp még nekem is összejön talán :)
2015. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Egy éve hagytam abba a szoptatást és ha megnyomom még mindig jön belőle. Én rendszeresen járok emlőszűrésre is korábbi problémák miatt és az orvos azt mondta, hogy aki már szült és szoptatott annak akár élete végéig ürülhet belőle egy-egy csepp tej ha megnyomja. Szóval normális :-)
2015. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!