Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is van úgy, hogy szoptatás...

Más is van úgy, hogy szoptatás után farkas éhes és megtudna inni egy vödör vizet? Ez normális vagy utalhat valamire?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem mindig ott volt egy palack víz a szoptatószék mellett, szoptatás végére rendszerint ki is ürült. :)
2015. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már szoptatás közben is ittam, mert úgy éreztem, kiszáradok egy pillanat alatt.
2015. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, en nem csak szoptatas utan, hanem egesz nap ugy erzem ki vagyok szaradva! Rengeteget iszok! Kell a folyadek, a tej termeleshez. Van amikor vagy ot lutert megiszok pisilni viszont alig kell, egyszeruen szinte az egeszet feldolgozza a szervezetem. A poen amikor farkasehseg is jon melle, volt, hogy csuklas kozben korgott a gyomrom. Felejthetetlen erzes.
2015. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!