Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szétrepedt, fájó mellbimbót...

Szétrepedt, fájó mellbimbót háziorvosnak vagy a szülészorvosnak mutassam meg?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
egy jó védőnő is segíthet, amúgy meg aki közelebb van.....
2010. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kend minnél hamarabb bepanthennel
2010. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy csepp anyatejet kenj szét rajta, hagyd, hogy levegőn száradjon meg! Ne használj semmi olyat, ami nedvesen tartaná (pl. tejfelfogó kagyló, betét! A védőnő is segíthet, nem kell rögtön orvoshoz menni vele, hisz igazán nem tud sokat tenni. Szoptass tovább, ha fáj, néhány napig használj bimbóvédőt! Nekem is csúnyán kirepedt, de így "kezelve" kb 1 hét alatt rendbe jött. Orvosnál nem voltam :)))
2010. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1. a patikában is van ezer ilyen szer, a patikus is közelebb van szerintem, mint az orvos....szinte bármi hámosítóval kenheted, csak ha a gyerek szopik, előtte most meg, h ne egye.....neogranormon, sudokrem, kék kenőcs....
2010. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy befeléforduló mellbimbóról van szó, ami kegyetlenül fáj.Szinte cafatokban van. :((((
2010. márc. 3. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is az anyatejes dolog jött be folyton kenegettem vele, megszáradt rajta és kevéssé fájt, azt hiszem az első babámmal garmastan kenőcsöt használtam az is jó volt de igen drága
2010. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen állapotban volt, és az segített, hogy egy-két napig nem szoptattam abból a ciciből, hanem mindig lefejtem. AMikor teljesen begyógyult, akkor szoptattam megint. Nekem a krém nem jött be, mert hiába mostam le, a baba nem akart szopizni. A tej rászárítás is sokat segít!!
2010. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
férjed nem próbálta még kiszívni? :)))) bocsánat tudom nem vicces de nem bírtam magamba tartani! mégegyszer elnézést!!!!
2010. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!