Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet szedni...

Szoptatás alatt lehet szedni Monural 3 g port? Használta valaki szoptatás alatt? Gyors segítség kellene felfázásra.

Figyelt kérdés
Melegvizes sós fürdő,kamillatea csak ideig-óráig hat.Éjszaka jött elő a felfázás,reggel kaptam a port,de azt este kell bevenni. Valami gyors hatású szer kéne, mert egész nap görnyedve megyek,feküdni is rossz. 2 kisgyerekkel vagyok itthon, egyik még szopizik. Azt mondták ha beveszem a port 24 óráig nem szoptathatok.

2015. aug. 3. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

"Terhesség esetén, szoptatás alatt a gyógyszert szükség esetén és mindig megfelelő orvosi felügyelet mellett célszerű alkalmazni."

Itt egy szóval nem írják, hogy nem lehet szoptatni mellette, de a gyógyszertárban is megkérdezheted (esetleg ajánlanak helyette mást). De ha valamelyik gyógyszer mellett nem lehet szoptatni, azt külön ki szokták emelni. Egyébként ki mondta, hogy nem szoptathatsz?

2015. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A háziorvos mondta, meg a gyógyszertárban is. De rá van írva, hogy egyszeri dózisban,szájon át történő alkalmazása szoptatás alatt is lehetséges. Egy zacsit kaptam. Babám most lesz 10 hónapos,nem hiszem,hogy nagyon hatással lenne rá.
2015. aug. 3. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:

SZia!


Bevetted végül a gyógyszert, és szoptattál? NEkem is ezt írták és méég szoptatom 16 hósom, nem tudom mit csináljak.

2015. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!