Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatásban segítség?

Szoptatásban segítség?

Figyelt kérdés

Ha lenne a közeletekben, városotokban szoptatási tanácsadó, felkerestétek volna? Aki akár házhoz is kimegy?

Mennyit szántatok volna erre? Ti nem sokalljátok a 3000 forintot egy fél órás tanácsadásért?


Köszönöm, ha válaszoltok!


2015. aug. 13. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor gondban voltam, nem tudtam, hogy van ilyen. Nemhogy hármat, de többet is megadtam volna, ha nem lesz véraláfutásos a mellbimbóm és nem zokogok két óránként, hogy nee, már megint szoptatni kell. Ahogy barátnőm is megspórolta volna magának a mellgyulladást, nagyon szívesen.
2015. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én inkább vettem egy mellszívót, több gyereket kiszolgált és minden rendeződött tőle, az is ami szoptatással nem ment volna. pl. időbeosztás, jól alvás éjjel
2015. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem majdnem kellett hívnom egyet, és kb. 5-10.000 Ft-ot megadtam volna neki, ha tud rajtam segíteni..mivel nem tudtam mennyibe kerül, ezért halogattam, és végül magam megoldottam a problémámat. De ott, abban a pillanatban ha tudom hogy csak 3000 ft, biztos nem sajnáltam volna rá a pénzt...egy heti tápszer ára..
2015. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nyilván aki tanácsadóra szorul, annak a mellszívó nem oldja meg a problémáját.
2015. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Adrienn0122 ***** válasza:

Én három részre bontanám ezt a dolgot:


1. Ha tápszerezni kell, az sokkal drágább lesz.

2. Én 10ezer forintot sem sajnáltam, iszonyatos fájdalmaim voltak, ami a profi tanácsadónak köszönhetően megszűnt. Nem volt az a pénz, amit sajnáltam volna.

3. Egy normális tanácsadás 2-3 órát vesz igénybe, fél óra alatt semmit sem lehet megbeszélni, megmutatni, lehet, hogy a baba azt az időt pont végigalussza, stb. Szóval bennem felmerül a kérdés, hogy mennyire jó tanácsadó az, aki azt mondja, hogy fél óra alatt megoldja a dolgot.


(A mellszívó meg nyilván nem megoldás mellrehelyezési hiba esetén.)

2015. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
la leche liga emailben is segít, védőnő is hasznos lehet jó esetbe ő is segíthet
2015. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Nos, rosszul fogalmaztam, bocsánat, nyilván nem áll fel a tanácsadó fél óra múlva. Van mikor fél óra is elég, saccperkb. Sőt, legtöbbször elég. :) De benne van a pakliban, hogy órákig is eltart a segítségnyújtás, konzultáció akár éjszaka is. Nekem ez természetes.


Most végeztem tanácsadóként és szeretnék nyitni egy vállalkozást, ami hordozással és szoptatási tanácsadással foglalkozik, elérhető árakon, bármikor igénybe vehető, bárkinek. Cél a szooptatás támogatása nem radikális nézetekkel.Merem remélni, hogy lenne rá igény, hiszen rengetegen szeretnének szoptatni, de sokaknak fájdalommal társul, nem tudják, hogy fogjanak hozzá, ha probléma vagy nehézség merül fel, nem tudják merre tová. Ebben szeretnénk segíteni.


Köszönöm a válaszokat. Ha bármilyen véleményetek van, vagy kérdésetek, szívesen veszem őket.

2015. aug. 13. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:
igen fél órába azért nem mindig fér bele,ha pl. szoptatást mentek meg nézni helyszínen,kevés tejnél akár egy óra is egy szoptatás,még lemérés,tanácsadás stb stb... de a kérdésre válaszolva nem sokalltam volna rá. akit tényleg érdekel,nem fog sokalni 3000ft-ot rá,akit meg nem ingyen is mehetsz,akkor se érdekli
2015. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is felkerestem, kijött házhoz. Nem sajnálnám érte a 3000 Ft-ot. Azt hiszem, max 5000 Ft-ot adnék érte esetleg még nyugodt szívvel, nem többet.
2015. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!