Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Neked bevált a kereslet-kínála...

Neked bevált a kereslet-kínálat elve a szoptatásban?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálunk a nagy kereslet ellenére a kínálat igen szerény maradt.
2015. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elso gyereknel meg nem tudtam, mit hogyan es betartottam a harom orat, es nehezen is ment a szoptatas. Masodik gyereknel azonnal beallt a kereslet-kinalat, egyetlen egyszer kellett fejnem, mert fajt es feszult, es a korhazbol is ugy jottunk, hogy nem vesztett a sulyabol.
2015. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

rajtam múlt sajnos

amikor ettem normálisan, és ittam rengeteg vizet és laktoherb teát, mindig elég volt, amikor kezdtem elcsúszni, a tejmennyiség is szépen csökent, erre már csak a lumbágóm tett rá, hogy gyógyzsreeznem kellett(3 nap csak) nem szoptathattam a fejés semmit nem ért(fájt kiönteni a csapba amúgy)szóval azzal be is zárult az egész szoptatósdi, elment a tej végleg.

2015. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem vált be... Sajnos..
2015. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nálunk mondjuk a kereslet sem volt túl nagy, a kínálat meg még annál is kisebb. 3 hetes korában lett tisztán tápszeres a fiam.
2015. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Aki(k)nél nem vált be, azoktól kérdezem, hogy mennyire 'görcsöltetek rá' és hanyadik gyereknél nem vált be?
2015. ápr. 29. 17:43
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Vesztettem 8-9 dl vért szülés alatt, úgyhogy a szervezetem úgy döntött, hogy a vérem visszatermelése fontosabb, így arra fordított energiát. Egyszerre egy testnedv ment neki.
2015. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
5. vagyok. Első gyerek és egyáltalán nem görcsöltem rá. Nekem csak az volt a fontos, hogy a fiam jóllakjon, fejlődjön, semmi más.
2015. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerekkel nem ment... Alig volt tejem, hiába tettem többször mellre, lányom nem szopizott ügyesen, eléggé kínlódtunk mind a ketten.

Második gyerekkel hamar beállt a kereslet-kínálat. Több tejem is volt, lányom nagyon ügyesen szopizott.

Nem hinném, hogy azért ment jobban, mert másodjára gyakorlottabb lettem volna. Egyszerűen a második lányom ügyesebben szopizott, ehhez jobban tudtam alkalmazkodni. S igen, másodjára már nem görcsöltem rá - ez viszont biztos segített. Első babával valahogy nagyon akartam, de nem ment, ettől rosszul éreztem magam. Másodikkal úgy voltam bármi lesz, nem fogok belepusztulni.

2015. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

4-es vagyok. Hát mondhatni elég rendesen rágörcsöltem. Sírtam is sokat amiatt,hogy már-már tehetetlen vagyok.


Szedtem homeós bogyókat,plusz szedtem a Lactinatal-t.

Fejtem is rendesen,kb másfél 2 óránként, aztán 2-3 óránként meg a babámat etettem. Este is felkeltettem enni,de mondjuk a sárgasága miatt is kellett.

Első baba.

Elejétől kezdve kellett már a tápszer is. Hiába evett evett,nem volt elég,sírt. Annyira szerettem volna szoptatni legalább 6hós koráig,de még jobb lett volna ha még tovább tudom..

11 hetes volt amikor tisztán csak tápszeres lett.

Most 5hós lesz,teljesen túltettem magam a dolgon.

Igazából a vége már csak szenvedés volt,az ő részéről is és az én részemről is.

Most már a hozzátáplálást is elkezdtük,minden szuper:)

2015. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!