Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Visszahozhatom e a tejemet?

Visszahozhatom e a tejemet?

Figyelt kérdés
5 hónapja nem szoptatok, sajnos csak 1 hónapig tudtam szoptatni a kislányom, de állandóan ha meglátok egy szoptatós anyukát elfog a sirás hogy én miért nem tudok szoptatni :(, lehet hülye kérdés de viszahozhatom még a tejem valahogy vagy nincs remény!!!!
2015. aug. 17. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez jó kérdés,ha nekilátnál fejni és lenne egy pici pl. 10-20ml lenne akkor igen már visszahozhatád. viszont: 1: a baba már lehet el se fogadja a melled, 2: ez akkkora munka és idő,hogy heteket csak a mellszívó előtt és vagy babával a melleden lógva ülnél. én 10mlről szaporítottam fel,hát nem kevés munka/idő volt. ha akarod megpróbálhatod,ha meg nem erőltetnéd ennyire hát nem. te tudod beválllalod-e
2015. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!!! sajnos egy csepp sincs, már próbálkoztam korábban de nem sikerült, valami gyógyszer nincs esetleg ami serkentené a tejelválasztást?
2015. aug. 17. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:
ha egy csepp sincs,és a baba már 5 hónapos,4 hónapja nem eszik tejet,már szerintem kár erőltetni,ha nincsen tej nagyon nehéz visszahozni.
2015. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LadyLoss ***** válasza:
A kérdésedre a konkrét válasz igen! Hiszen örökbefogadott babákat is lehet szoptatni, ha elég kitartó az ember lánya. Egy fórumon nemrég végigkövettem egy anyuka kálváriáját. 10 hónapos a kisfia és evési gondok miatt akarta újra szoptatni. Ő sem szoptatott csak nagyon az elején. Rengeteget fejt, rengeteg módszert kipróbált, szoptatási tanácsadó felügyelete mellett és végül sikerült neki, nem csak a tejet visszahozni, hanem rávenni a kisfiút, hogy szopjon. Tehát lehet, kérdés, a te esetedben, hogy kell e. Nekem is nagyon fájt az első gyereknél a kudarc, lassan tudtam csak feldolgozni. Kérj segítséget! Szoptatási tanácsadótól első körben, kicsit ő is belelát a lelkedbe ha hagyod neki és segít.
2015. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm sokat segitettél!!!!!
2015. aug. 17. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!