Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt le van gyengül...

Szoptatás alatt le van gyengülve az immunrendszer?

Figyelt kérdés
Mert én már 2 szor vagyok beteg, mindig elkapom a nagyobbtól és nagyon unom.A kicsi 2.5 hós és félek ő is elkapja.
2010. márc. 9. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Én eddig minden télen elkaptam valamilyen nyavalyát, de idén szerencsére nem. Egyszer kicsit megfáztam, de egy nap alatt helyre jöttem - sok forró teát ittam és továbbra is szoptattam.
2010. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lázad volt?
2010. márc. 9. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

n szülés után 6 héttel lettem influenzás. Minden tünete jelentkezett, rettenetesen megviselt, napokig csak feküdtem. Először a nagyfiam lett beteg, majd én, és a kicsi is. Sírtam, mert nem tudtam megvédeni a pici babát, így őneki antibiotikum kellett.

Igazándiból nem is a szoptatás miatt voltam gyenge, hanem a szülés után nagyon sok volt minden, na meg javában gyermekágyas voltam még. Pedig szedtem vitaminokat, nem mentünk sehová sem a babával és mégis.

Mára már 4 hónapos gyönyörű kisfiú.

2010. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: nem volt lázam, csak hőemelkedésem. Ugyanúgy szoptattam, nagyon sokszor mostam kezet és nem puszilgattam akkor a kisfiamat. (na ez volt a legnehezebb!)
2010. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!