Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Leválasztaná magát?

Leválasztaná magát?

Figyelt kérdés
8 hónapos kislányunk (most tölti be) második napja nem akar szopni. Előtte átlagosan napi 3-szor szopott, igény szerint. Mindent megeszik, jó étvágya van. Napközben sok vizet iszik, napi4dl-t kb. Próbálkozom, hátha újra elkezdené, de ahogy meglátja a mellem, elfordul. Próbáltam "erőltetni", de akkor meg megharapott. A tápszert semmiből nem fogadja el, illetve se a fagyasztóból elővett, sem a frissen lefejt tejemet sem. Mi ilyenkor a megoldás? Válaszaitokat köszönöm!
2015. aug. 30. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
adj neki rendes kaját. 8 hónaposan már ehet nagyon sok mindent!
2015. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Sok főzelék! Azt is kellene már kapnia. Meg amiket már ehet előírásszerűen.
2015. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy mindent eszik, csak a szopi szűnt meg. Főleg darabosat, mert a püréket már kevésbé fogadja el. :)
2015. aug. 30. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem mikor apadt és már nagyon kevés volt,gyorsan leválasztotta magát,(9 hónaposan)ő egyáltlán nem akart szopni,vísított ha meglátta.nem tudtam mellre tenni,ha próbáltam harapás,vísítás,elfordulás,kapálózás. még teszegesd mellre,hátha másról van szó,ha meg nem akar,úgyse fogod tudni rávenni. nem biztos,hogy leválasztodás,ha egyszer üveg se kell neki,lehet csak most van pár főzelék kívánós napja :-)
2015. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!