Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, hogy két hetes...

Mit csináljak, hogy két hetes kisbabám ne egye túl magát?

Figyelt kérdés
Csak anyatejet kap, de olyan kis mohó, hogy sokszor túleszi magát aztán meg keservesen sír annyira fáj a pocakja. Volt, hogy egy szopizásra 120 g-ot evett.

#szoptatás #túleszi
2014. nov. 12. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egy mellből eszik ugye? szerintem ha kevesebbet enne akkor is fájna neki, ilyenkor még éretlen a bélrendszere, azért fáj. az enyém 60 ml-eket evett ennyi idősen, mégis visított mint egy kismalac egész este. :( nem tudod kikerülni, esetleg ne cicivel próbáld vigasztalni hanem ringatással, cumival bár tudom hogy egy hasfájós gyereknél ez kivitelezhetetlen, mert állandóan cicit kér. kibukja a felesleget úgyis, de majd eljön a mélypont és utána hétről hétre jobb lesz. nekem 4 hét alatt kinőtte szerencsére a hasfájást. Tornáztasd, igyál citromfű teát. jót tesz mindkettőtöknek.
2014. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni. Nem veheted el tőle szoptatás közben a melledet. Az én első babám is ilyen volt, már a kórházban 3 naposan 80 miliket evett. Ő utána nem sírt a hasfájástól, csak rengeteget bukott.
2014. nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetha kevesebbet enne is fajna a pocakja. Szopizzon amennyit akar ezt majd az ido oldja meg. Neked addig kitartast!
2014. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Akkor ezek szerint nincs mit tenni hagyni kell szopizni.

Még az jutott eszembe, hogy 2-3óránkent felebresztem ( mert van, hogy 4-5órát is alszik egyfolytában) és akkor megetetem, hátha úgy egyszerre nem enne olyan sokat. Ez csak egy otlet,lehet ez sem valna be.

Amugy ami erdekes, hogy nem bukik.

2014. nov. 12. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
a suru ebresztes jo otlet. ha nem bukik, konnyebben emesztheto a tejed, konnyu vizes a szerkezete. egyel sok szenhidratot attol erosebb lesz es kevesebbel is jol lakik.
2014. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy vettem észre, hogy kicsit vizes.
2014. nov. 12. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!