Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is járt úgy, hogy csak az...

Más is járt úgy, hogy csak az egyik melléből nem tudja kifejni a tejet mellszívóval?

Figyelt kérdés
8 hete szültem, kezdettől sok tejem van. A jobb mellemből viszont nem tudok egyszerűen leszívni 40-50 millinél többet, nagy ritkán 60-at. Tuti, hogy több van benne, mert kézzel jön még egy csomó, és a baba is ki tud belőle szívni simán 100-120 milliket (szerintem több is jönne, nem érzem üresnek, de ennél többet nem eszik egyszerre). Egyszerűen amíg nagyon teli van, és betonkemény, addig jön belőle, mikor ez az első 40-50 milli kikerül, már nem jön. Kézzel meg csak úgy spriccel a pohárba. A másik mellemmel (bal) semmi gond nincs, abból simán kifejek 150 millit, van, hogy többet is. Pedig pont a jobb mellemben szokott több lenni, mégse jön ki a mellszívóval. Már a második fajtát próbálom, (először Tommee Tippee volt, de nem voltam vele elégedett, vettem Aventet), és ezzel se. Valaki tapasztalt ilyet? Ötlet, hogy mit tehetnék?
2015. szept. 2. 16:24
 1/4 anonim válasza:
Elektromos mellszívóval kijön. Normálisat vagy veszel 50-60 ezerért, vagy lehet bérelni napi 400 Ft körüli áron kórházakban.
2015. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy annyit nem fejek, hogy megérje... arra a napi két fejésre nagyon nem éri meg se folyamatosan fizetni, de 50-60 ezret kiadni. Mitől lehet ez, hogy az egyik mellből kijön, a másikból meg nem?
2015. szept. 2. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kèzivel nem jött ki egyikből sem. Csak kèzzel tudtam fejni, 50 ezret (hasznàltan 25-30-at) ki nem adok egy medelàra, főleg lutrira. Szerintem próbàlj bèreln egy elektromosat, hàtha neked bejön, vagy esetleg kèrj kölcsön pàr napra ha van ismerősöd.
2015. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha kézivel nem jön le,elektromossal sem fog.Én anyatejleadó vagyok,egyik mellszivó se nagyon jött be,egyedül az Avent kézi valamennyire.Ezért kézzel fejek,de itt is el kell sajátitani a pontos technikát,különben nem megy.Ha esetleg érdekel,priviben irok pár hasznos dolgot.

Üdv

2015. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!