Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek szoptatás alatt hamar...

Akinek szoptatás alatt hamar megjött a menstruációja, de rendszertelenül, annak a szoptatás után visszaállt normál ciklusra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teherbeesés előtt mindig napra pontos volt, 26 naponként. Januárban szültem az első babám, 6hetes kontroll után meg is jött, de azóta is összevissza időközönként. Remélhetem hogy majd a szoptatás végeztével helyre fog állni a rend, vagy most már összevissza marad? Kinek hogy volt?


Köszönöm a válaszaitokat



2015. szept. 6. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs, de látom egy hete nem jött válasz.

3 gyerekes apuka vagyok. Igen, a szoptatás alatt sőt még utána is egy ideig (pár hónap) voltak rendszertelenségek a nejemnél is, de utána szépen beállt a ciklus. Bár nála sohasem volt pontos, tehát inkább késegetett 3-6 napot.

Szóval no para.

Bár, ha arra gondolsz, hogy pár napos csúszások vannak, hogy az hogyan alakul - azaz visszaáll-e a pont 26 napos ciklus -, arra nem tudok mit mondani, de hogy egy normál (25-33 nap mondható annak) rendszer be fog állni, az biztos.

2015. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál. Hát remélem úgy lesz, mert ez így, kiszámíthatatlanul elég bosszantó tud lenni.
2015. szept. 15. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!