Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mejiket ajánlanátok?

Kikyo1997 kérdése:

Mejiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
sokat gondolkodtam rajta vajon mi a jobb ha le fejem a tejet és cumisüvegböl adom a babának vagy ha melre rakom. 38hetes kis mama vagyok! szerintetek mejikel járunk majd jobban és mik az elönyei meg hátrányaik a szoptatásnak meg a cumis üveges meg oldásnak. a válaszokat elöre is köszönöm :)
2015. szept. 22. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Mellre tétel mellett teszem le a voksomat!!

És mellette lesz időd bőven arra, hogy tanulmányozd a magyar nyelvtant!!!!!!!!

2015. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

kösz!

am meg telefonrol vagyok és az érintô panelja nem a legjobb

2015. szept. 22. 09:17
 3/12 anonim ***** válasza:

Derék, hogy megtanultad a számokat, de most már lehetne egyszer meLYiket is írni???


a cumisüveges megoldásnak nincs előnye, kényszerpálya. Feltéve, hogy érted ezt a kifejezést. De mondhatom azt is, hogy "Csak ha mázskípp nem megy"

2015. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Helyesírási szótárt. De erősen
2015. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ly-t ajánlok...
2015. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Melyik

Akkor is ly - ha telefonrol vagy.

Ha a babad majd tud szopizni akkor nem kell fejni az csak extra munka neked, semmi ertelme.

2015. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a szoptatás a jobb!!! A szoptatásnak nincs hátránya, a cumizásnak millió.
2015. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olvass cikkeket az lll.hu-n, hogy felkészült legyél, ott leírják a szoptatás előnueit és a cumi hátrányait, és rengeteg tanácsot, hogy sikeres legyen a szoptatás.
2015. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nagyon buta kérdés, ha tudsz szoptatni természetesen a szoptatás a jobb.
2015. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon buta kérdés!

Én is ajánlok neked egy helyesírási szótárt! Erre a sok helyesírási hibára nem magyarázat a telefon!

2015. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!