Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónap szoptatás után vissza...

3 hónap szoptatás után vissza lehet állítani a tejtermelés bő mennyiségét?

Figyelt kérdés
Kérlek szépen segítsetek!!Nem szedek semmit de már nagy elhatározásom hogy elkezdem szedni a homeopátiás szoptatos kis bogyókat és hozzá a szoptatos teát!De mivel sajna holnap ünnep így egyikhez sem tudok hozzájutt!Visszatudom állítani a tejtermelést?Babócám már kap hozzátáplálást de ez mind nagyon hirtelen történt!SŰRGŐS SEGÍTSÉG KELLENE!!
2010. márc. 15. 02:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésedre választ is kapj...Igen, vissza tudod állítani. Én is voltam már így, és az én babám is kap pótlást, de 1,-1,5 hónapja a pótlás adagját egyáltalán nem emelem. Sokszor tedd cicire, ha kell most 1,5-2 óránként nyugodtan. Igyál sok folyadékot, és pihenj amennyit csak tudsz. Aztán holnap vegyél egy teát, nekem az nagyon sokat segített. Vagy esetleg ha van egy éjjel nappali a közeledben, egy alkoholmentes sör.

Remélem nem kell abba hagynod a szoptatást

Mennyi idős a babád?


2 gyerekes anyuka

2010. márc. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pont ma töltötte a 3 hónapot!!És még szeretném szoptatni azért legalább a 6 hónapos kort húzzuk ki!!!Bárcsak.......


Köszönöm hogy válaszoltál!!


Szintén 2 gyerekes anyuka!!

2010. márc. 15. 10:05
 3/5 xStefix ***** válasza:

Felejtsd el a hozzátáplálást, azzal csak rontasz a helyzeten! Pláne, hogy csak 3 hónapos, ajjaj..

Egyébként pedig mindaz, amit az előttem szóló írt.

2010. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, nekem is ugyanez a problémám de a babám még csak két hónapos. Nekem a homeopátiás ricinus communis ch5 sokat segített, a tea és a mentes sör annyira nem. Valamint sok sok fejés! Most megint beindult a tejci, remélem marad még egy darabig. Kívánom a legjobbakat!
2010. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most derült ki hogy mi is a bibi!!Megjött a menstruációm épp tegnap szülés óta először!!Hála és lekopogom elfogadja a tejcsit de a mennyiség.....:( muszáj minnél többet cicire tennem hátha beindul majd ha elmúlik a mensesem!!Én is tegnap óta elkezdtem szedni a homeost legalább addig legyen hatása!!


Köszönöm a válaszokat!!

2010. márc. 18. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!