Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1éves kisfiammal a vonaton?

1éves kisfiammal a vonaton?

Figyelt kérdés
1éves a fiam szopizik lesz egy kb. 2 órás vonat út, plusz kell egy kis idő mig kijutunk a keletibe, ha ott jön rá a cici a vonaton akkor meg lehet oldani diszkréten esetleg kabáttal eltarkani?
2015. okt. 5. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

ablaknál arra fele befordulva esetleg kendővel letakarod


máshogy nem igen megy

2015. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Diszkréten vonaton nemigen. A vagonban százan lesznek, abba a wc-be ami a vonaton van be nem vinnék gyereket.

1 éves azért már ki kellene hogy bírjon cici nélkül pár órát.

2015. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

én úgy gondolom, hogy egy éves gyereket már meglehet etetni cumisüvegből is. Ha meg nem fogadja el, akkor kapjon mást enni, kiflit, zsömlét, stb.

előttem szólók leírták mennyire lehet egy vonaton ezt diszkréten megoldani...nálunk elővárosin a nap bármely szakában rengetegen utaznak...nem tudom hová mentek, és mikor, de én inkább más alternatívát keresnék.

2015. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
1 éves a lányom. Reggel és este kap tápszert, nap közben meg normális kaját. Egy 1 éves már nem cicizik 2 óránként. Vigyél neki vmi üveges ételt, vagy kiflit, babapiskótát, stb stb.
2015. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze meg lehet oldani úgy hogy kendővel eltakarod, de a helyedben lehet hogy próbálnám olyan időre időzíteni a vonatozást amikor nem szokott szopizni.
2015. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 piroska és a farkas ***** válasza:
96%
Én is úgy gondolom, hogy egy 1 éves baba már nagy. Otthon " jöjjön rá a cici", ha ez neki fontos - és nyilván fontos- de nem azért feltétlenül, mert éhes. Vigyél neki enni-inni valamit, és hát segényke sajnos tanulja meg, hogy nem mindig van " AdjUramistenderögtön". A diszkrét szoptatással egyébként nekem semmi bajom nincs, ha pici a baba. Egyébként ha végül úgy alakul, h vmi csoda folytán kevesen vannak, és valoban meg tudod oldani diszkréten, kendővel, kabáttal akármi, akkor nyugodtan csináld.
2015. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Én fél éves gyerekkel vonatozok rendszeresen.Mikor éhes, vagy nyugtalan simán megetetem. Ha már cicire kapott nem látszik ki semmi, kb olyan mintha szorosan magadhoz ölelnéd a gyereket. Akit zavar nézzen más felé.
2015. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
en is sokat vonatoztam fel eves gyerköcömmel nemetorszag es magyarorszag között. Siman szopizott a vonaton. Nagy kivagasu rahat huztam hogy könnyen meg lehessen oldani, letakartam egy textilpelenkaval. Soha nem volt belöle problema.
2015. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

Az utolsó kettőnek: nektek fél éves gyerekeitek vannak, ők még nem is nagyon esznek mást. Egy 1 évesnél kicsit más már a helyzet, eszik rendesen is, semmi szükség rá, hogy nyilvánosan legyen szoptatva, ha éhes, ehet mást is.

Mondjuk én nagyon nem szeretem a nyilvános szoptatást, nem csináltam soha, és nem is fogom. 3 hónapos a lányom, ő ilyenkor lefejt tejet kap cumisüvegből. Ennek ellenére ha pici, pár hónapos babát szoptat valaki nyilvánosan, azt nem ítélem el, de azért ilyen 1-2 éves nehogymár ne tudjon mást enni ilyen helyzetben...

2015. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!