Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek csak én akadtam...

Szerintetek csak én akadtam ki ezen annyira?

Figyelt kérdés
Szóval itt volt a legjobb barátnőm nálunk babalátogatóba,a sors úgy hozta hogy 3 hét különbséggel szültünk.Sajnos én nem nagyon tudok szoptatni,inkább tápszeres a pici(épp most hozom vissza a tejem,epegörcsöm miatt kórházba voltam)és ráraktam cicire,mert láttam éhes,de utána még az maradt így csináltam tápit neki addig sírt,erre barátnőm mondja hogy hagyjam a tápszert,majd ő megeteti, neki úgyis sok teje van.Normális?? Szerintem ez intim dolog,és nem érti miért háborodtam fel rajta,erre benyögi hogy mi van félek hogy neki bimbóvédő nélkül rákapna a cicire?(hozzáteszem kicsi nagyon a bimbóm,csak ez a megoldás van).Most komolyan én vagyok ennyire prűd,vagy tényleg igazam van hogy ez nem normális..Érdekelne a véleményetek! Köszi a választ!

2015. okt. 7. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem lenne normális. De elfogadom, hogy valakinek meg az. Barátnődnek el kellett volna fogadnia az első elutasítást, nem erőszakoskodni.
2015. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Elhiszem,hogy segíteni akart,de kicsit úgy éreztem magam,hogy én vagyok a rossz amiért én nem tudom megadni a picimnek a tejet,ő meg gond nélkül akár kettőnek is bőven tud adni,és nem értette miért nem engedem,rosszul esett nagyon tőle.
2015. okt. 7. 17:27
 3/16 anonim ***** válasza:
Ebben az egészben egyetlen nem normális dolog van: hogy a 'barátnőddel' képtelenek vagytok kommunikálni egymással. Ő nem érti meg, hogy neked ez nem fér bele, te meg itt panaszkodsz.
2015. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ez nem panaszkodás,csak egy kérdést tettem fel,hogy nektek normális lenne e az hogyha valaki ilyet felajánl.

És vele megbeszéltük tudja hogy zavar de neki ez természetes hogy akár több ember babáját megszoptatja,ha az illető nem tudja.De köszönöm a válaszodat.

2015. okt. 7. 17:32
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

Én elfogadtam volna, de csak a tejet. Lefejve. Hisz szinte egyidősek a picik, így a tej biztos jó lenne a kicsidnek. Ha sok a teje, akkor adhat.

Nővérem az ikrei mellett fejt annyit, hogy egy anyukának adott, akinek kevés volt. Férjemnek is volt "tejtestvére" mert anno anyósomnak is sok teje volt.

De a szoptatás nekem sem fért volna bele.

2015. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Felajánlottam neki hogy ha fej,elfogadjuk,de ő nem akart,mert "macerás".
2015. okt. 7. 17:35
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
én elfogadtam volna,bár lehet én vagyok tul laza,de ha ugy alakul én is felajánlottam volna h adok...
2015. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Egyikőtök se normális, megérdemlitek egymást. Te azért nem vagy normális, mert kiakadsz a bnőd jóindulatú felajánlásán. Nemtom, mi ezzel a gond, nem kellett volna felháborodni, elég egy "köszi, ez nagyon rendes tőled, de nekem ez kicsit fura lenne" a bnőd meg azért nem norm., mert ilyet kérdez, h attól félsz-e, h az ő cicijét bekapná egyből. Mivaaaan??? most ő attól érzi magát frankóbbnak, mert az ő melle bekaphatóbb??
2015. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A lefejt tej okés (régebben is volt ilyen, h tejtestvérek, húgomnak is volt), de ez nekem is sok lenne...
2015. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem mindketten túlreagáltátok. Az én egyik barátnőmmel is ugyanez a helyzet,rengeteg a teje,nekem meg alig. Én elfogadtam mikor felajànlotta,bár csak kivàncsiak votunk,elfogadja e az idegen mellet. Nem volt hajlandó nàla szopizni.

De ha neked ez sok,akkor ezt normàlisan is le lehetet volna kommunikàlni,mindkettőtök rèszèről

2015. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!