Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki sokáig szoptatta a gyermek...

Aki sokáig szoptatta a gyermekét, járt úgy, hogy felborult az egész hormonrendszere emiatt?

Figyelt kérdés

13 hónapos koráig szopott a fiam.

A menstruációm a szülés utáni 3. hónaptól megjött.

14 hónapos most a fiam, de az elmúlt 2-3 hónapban folyamatosan a cikluson belül barna folyásom van napokig, ill. mielőtt megjön, előtte is 2-3 napig barnázok.

Arcom tiszta pattanás, elég ramatyul érzem magam és nézek ki.

Sokat is fogytam a szoptatás alatt.

Nőgyógyász szerint 2 hónap, amire rendbe jövök, addig nem vizsgál.

De én nagyon aggódom.

Járt valaki így közületek?


2010. márc. 16. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy úgynevezett természetes folyamat!Azért csúnya a bőröd, mert amit eddig a gyerkőc kiszívott belőled, most újra raktározódik, és a szervezetnek meg kell szokni hogy ismét csak egy testet lát el vitaminokkal, ásványi anyagokkal!Használj arc tisztítókat, és menj el kozmetikushoz ha teheted, ő rendbehozza!

Nekem a hátam, és a vállam volt tele pattanással a ciciztetés abbahagyása után!A menzid is befog állni, de arra írathatsz ki gyógyszert is ami rendszerezi majd!

2010. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Szerinted menstruációkor jelentkező barnázás napokig, ill. kevesebb vérzés is emiatt van? Először ennyire kevés a vérzés.

Vagy más oka van ennek?

2010. márc. 16. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ikreket szoptattam 1 évig...és valóban ráment a hormonrendszerem.Csupa pattis az arcom, 10 kilót fogytam, fogínygyulladásom van, elhúzodó mandulagyulladásom van(lehet hogy kiveszik), kálcium hiányom van, pajzsmirigy alulműködésem, a menzeszem se jött meg.De kit érdekel? Van 2 gyönyörű, egészséges gyerekem :DD Fel a fejjel, a kicsidért megérte.Nézz csak rá ;)))Tuti, hogy rendbejössz idővel!
2010. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem rendbejövök. Csak nekem egy gyermekem van és mostanában szeretnék mégegyet! De nagyon!!!! Így nem sok esély van rá, sajnos:(((
2010. márc. 17. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszoló vagyok.Tuti rendbe jössz és akkor jöhet az újabb baba ;)
2010. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!