Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek hányadik héttől volt...

Kinek hányadik héttől volt előteje és milyen mennyiségű?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 03:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt előtejem. Pedig a végefelé aggasztott is, hogy nincs, mikor megnyomtam a mellem se jött belőle semmi.
2015. okt. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy a 30. héttől és épp csak annyi, hogy rászáradt sárga cuccként időnként észrevettem a mellbimbómon.
2015. okt. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első terhességem alatt a 30-ik hét előtt már volt.most a másodikkal holnap töltöm a 37-et és még mindig nem volt.egy kicsit furi is remélem lesz elég tejcsim.
2015. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17.héttől volt előtejem,de nem nagy mennyiség.Sosem áztattam el semmit,épp annyi volt,hogy a mellbimbómon meg is tudott száradni,illetve ha este fürdéskor megnyomtam,akkor jött belőle a kevés.
2015. okt. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. félidőtől. Először a pólómon vettem észre 1-2 kisebb foltot, mikor reggel felkeltem, később kicsit nőtt a mennyiség (de akkor is jellemzően éjszaka), illetve a vége felé napközben is volt egy kevés, de csak a melltartómon vettem észre (vékony szivacsosokat hordok), azonban betétre akkor még nem volt szükség.
2015. okt. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt a terhesség alatt. A szülés után lett egyböl
2015. okt. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első két várandósságom alatt nem volt, a harmadik alatt pedig végig szoptattam, úgyhogy az nem tudom minek számít. :) Az utolsó hetekben azt mondta a lányom, hogy csak egy-egy korty volt a ciciben (este lefekvéshez kapta az akkor szűken 2,5 éves).
2015. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!