Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Cezarette-nek tényleg...

A Cezarette-nek tényleg szinte mindenkinél rossz mellékhatások jönnek elő?

Figyelt kérdés

Szoptatok, tehát ezt irta fel a doki- tegnap kezdtem el szedni- és egy másik kérdésnél irták, hogy hizást és rossz közérzetet okoz...Ez tényleg igy van? Mikortol észlelhetőek ezek a dolgok?

Tapasztalatokra kivi vagyok!


2008. szept. 12. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Én 2 hónapja szedem, semmilyen panaszom nincs, még első hóban szoptatás mellett megjött, de a következő hóban teljesen kimaradt, és sztem ez a tabinak köszönhető.

13 hetes mami

2008. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 1 hó után abbahagytam. nem elég, hogy el kezdtem hízni (amúgy a szülés után szépen ment le rólam), de még a szextől is elment a kedvem. Az abbahagytástól számítva 1 hét alatt visszaáltt minden. Mellesleg, ha neked bevállt, akkor a maradék 2 levéllel szívesen elküldöm neked, csak küldj privit a címeddel.
2008. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
NEKEM SEMMI BAJOM NEM VOLT TŐLE CSAK AZ ÁRÁTÓL VOLTAM KIAKADVA.EZÉRT ABBA IS HAGYTAM MERT NEM VOLT KIFIZETŐDŐ
2008. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sem volt az első hónapban semmi,de a következőben és az azt követőben folyamatosan véreztem,görcsölt a gyomrom és fájt a hasam.Így abba hagytam.Mióta nem szedem,semmi bajom.Védekezni,meg máshogy is lehet.

Egy 5 hónapos baba anyukája!

2008. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónapja szedem és csak egy mensi volt egy hét szedés után.Azóta minden simán megy.
2008. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam epekövet okozott,ezért kivették az epehólyagomat.

Gyulladt pattanások is voltak az arcomon,ami csak a gyógyszer szedésének abbahagyása után 6 hónappal múltak el.

Nem véletlenül vannak rajta a mellékhatások.

Rák,májtumor,trombózis,vérzés,cysta...

Ezek mind előfordultak már sok esetben.

2008. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se vált be.A szexet a hátam közepére kívántam, és iszonyatosan hisztis és idegbajos lettem tőle.Szinte kifordultam önmagamból.Ja és meg is jött 2 hétig véreztem.Alig vártam hogy beszedjem azt az 1 levelet amit elkezdtem és a maradékot a fiók mélyére süllyesztettem.Ez 2 hónapja volt...azóta minden a régi!:)
2008. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Hogyan tudok privit küldeni, ha nincs ott a válsz alatt kiírva a privi irás lehetősége?

2008. szept. 13. 12:42
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

- látom ez is egyénfüggő, hogy mi leszbelőle...

2008. szept. 13. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!