Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Barna előtej? Tegnap fürdéskor...

Barna előtej? Tegnap fürdéskor jött valami áttetsző a mellemből valószinű előtej de jött valami sötét is? Azt is megihatja majd a baba mi lehet az miért majdnem fekete? 31hetes km

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 06:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt kb. a 32.hét körül,de csak az egyik mellemből, azt sajnos nem tudom megmondani hogy mitől. A kolosztrum nem volt barna, a tejem is beindult. A babám 14 hetes és szoptatom. Azért kérdezz rá az orvosnál, ha mész legközelebb, de lehet a védőnő többet tud erről mondani. Nekem ez volt a tapasztalatom. Jó egészséet nektek!

2010. márc. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is jött sötétbarna előtej az egyik mellemből. Semmi gond. Mikorra szopiztatáshoz kerülsz nyoma sem lesz.
2010. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!