Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem mondták előre?

Miért nem mondták előre?

Figyelt kérdés

A védőnőm mondta, hogy 18-20 hét körül fogom már érezni a mozgását. Most 23 hetes vagyok, szépen rgdos a kislányom. Viszont voltam védőnőnél a múltkor, és megkérdezte, hogy mikor mozdult meg. Napra pontosan tudni kellett volna. Miért nem mondta előre, hogy ezt fel kell jegyezni? Csak néztünk a férjemmel egymásra, hogy kb a 18. 19. héten. Ha tudtam volna, hogy ezt napra pontosan meg kell mondani, akkor felírom...

Remélem, fontosabb dolgokban nem ilyen lesz a tájékoztatás.


Nektek is meg kellett (volna) mondani a napját?


2015. nov. 19. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, beírt egy dátumot a kiskönyvbe, de én is csak a hetet tudtam. Nem problémázott rajta, azon a héten random napot beírt. Szerintem ennek nincs igazán jelentősége.
2015. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"megkérdezte, hogy mikor mozdult meg"


Meg kellett volna mondd neki, hogy kb a 7-8. héten mozdult meg, de ezt neki tudnia kéne. Az meg tényleg teljesen lényegtelen, hogy te pontosan melyik nap ÉREZTED először... Lesz még bajod vele, úgy érzem.

2015. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez csak az ő kukacossága...Nem kell napra pontosan tudni,csak a hetet esetleg,de még az sem életbevágó...
2015. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ne csak nézz, hanem kérdezd meg tőle, hogy miért nem mondta el? Ne itt kérdezd, azt kérdezd, akire vonatkozik. akkor kell kiállni magadért, és majd a babáért. Millió ilyen helyzet lesz, tanuld meg kezelni. Számtalanszor olvasni, hogy a doki ezt-azt mond, és a kismama nem meri megkérdezni...
2015. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt ilyen.
2015. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tőlünk is kérdezte, megmondtuk, hogy "16.hét", ha pontosan kérdezte volna, kérek egy percet, előveszem a telefonomat, és mondok egy találom napot. Sőt, még órát is!:))
2015. nov. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!