Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Légyszi segítsetek! Mit...

Cstimii kérdése:

Légyszi segítsetek! Mit tegyek, hogy újra szopizzon a kisfiam?

Figyelt kérdés
Elvagyok Nagyon Keseredve. A fiam 6hetes es nem Akkar szopizni. A Korhazba nemeses mutattak Meg hogy Kell a mellemre Tegyen a kicsit Igy magamtol tettem ahogy Tudtam. Epp itt volt a Baj Merton nemeses tettem ugy ahogy Kellet Igy kisebesedet a jibb bimbom Igy CSak a ballbol Tudtam szoptatni. Mikor hazajottunk probaltam tennis a masik melemre is mivel feltem hogy Belekovesedik a tej . Irtozatosan fajt orditottam a fajdalomtol de Akkor is ratettem. Egy ido utan mar verzet es a gyerek mar a vert is szoota amit persze ki is hanyt akkor nagyon megijedtem s ugy dontottem hogy tobbet nem adom neki azt a mellemet amedig helyre nem jon. Igy a masikbol szoptattam ami meg fajt fejtem . De hiaba nem volt eleg neki az a tej amit adtam neki. Nem lakot jol tolle igy muszaly volt tapszert agyak neki. (Cumisuvegbol) idonkent meg szopiztattam de mar mara egyaltalan nem akar szopizni csak akkor ha felalomba van vagy ha nem nagyon ehes. De ojankor is rancigalja cibalja ami nem jo erzes. Tejem ugyebar Meg van de mivel nemeses szopizik nemeses sok Igy Meg fejni see Tudok neki. MIT CSInaljak hogy ujjbol szopizon?

2015. nov. 20. 11:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Hee??
2015. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Hát az ujjadból ne akard szoptatni...egyébklnt meg lll.hu, ott minden kérdésedre választ kapsz.
2015. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Légyszi segítsetek! Mit tegyek, hogy újra szopozzon a kisfiam?


Nagyon el vagyok keseredve. A fiam 6 hetes, de nem akar szopizni. A kórházban nem mutatták meg, hogy kell a mellemre tenni a kicsit, így magamtól tettem ahogy tudtam. Épp itt volt a baj, mert én nem úgy tettem, ahogy kellett volna. Így kisebesedett a jobb bimbóm, ezért csak a ballból tudtam szoptatni.

Mikor hazajöttünk, próbáltam a másik mellemre is tenni, mivel féltem, hogy belekövesedik a tej. Irtózatosan fájt, ordítottam a fájdalomtól, de akkoris rátettem.

Egy idő után már vérzett, és a gyerek már a várt szopta, amit persze ki is hányt. Ekkor nagyon megijedtem és úgy döntöttem, hogy többet nem adom neki ezt a mellemet, csak ha majd helyrejött. Így a jobb mellemet fejtem, és a ballból szoptattam.

De hiába, ugyanis nem volt elég neki az a tej, amit adtam neki.

Nem lakott jól tőle, így muszáj volz tápszert adnom neki (cumisüvegből). Időnként még szopiztattam, de mára egyáltalán nem akar szopni, csak akkor ha félálomban van, vagy ha nem nagyon éhes. De olyankor is ráncigálja, cibálja, ami nem jó érzés.

Tejem még van, de mivel nem szopizik, nem sok, ezért még fejni sem tudok.

Mit csináljak, hogy újból szopizzon?

2015. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%

Azert mert nem jo a helyesirasa nem kell bantani! Szegeny probalna a legjobbat adni a kisbabajanak.



Kedves kerdezo! Szerintem azert cibalja mert cumisuvegbol konnyebben jon a tej es a melledbol mwg nehezebben. Probald sokszor mellre rakni es mellette fejni is ha tudsz. A lefejt tejet tudod neki adni cumisuvegbol is

szerintem szolj a vedononek! Segiteni fog!

2015. nov. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Keress egy szoptatási tanácsadót vagy vedd fel a kapcsolatot a védőnővel.
2015. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%

Azért ez nem egyszerű helyesírási probléma, konkrétan tolmács kellett a megértéshez.


Egyébként az lll.hu-n találsz szoptatási tanácsadókról listát, hívj ki egyet.

2015. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem mentség a telefonról írás. Visszaolvasni, javítani telefonon is lehet.
2015. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem most nem a helyesírás a legnagyob baja kedves utolsó!

Nem értem miért kell állandóan piszkálni mindenkit aki nem tud helyesírni.

2015. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat. (Mar aki a Kerdesemre valaszolt! )Mindenkepp fogok szolni a Vedonomnek. Amugy telegesen szerintem itt nem a helyesiras a lenyeg kinek nem tetszik ne nezze/olvasa. Nem a Kritikakat Kertem hanem hogy segitcsenek. !
2015. nov. 20. 13:09
 10/22 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as és kérdező. Ha tudsz olvasni, akkor vett észre, hogy válaszoltam már a kérdésre és segítettem. Azon felül meg azt írok, ami nekem tetszik.
2015. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!