Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a jó alkoholmentes...

Melyik a jó alkoholmentes sőr? Mennyit kell belöle inni, és tényleg hatásos tejszaporitásra?

Figyelt kérdés
2008. szept. 13. 15:13
 1/4 anonim válasza:
55%
A tejszaporítás legjobb módszere,ha minél többet teszed mellre a babát.A sör,madártej stb. szájról-szájra járó hagyomány.Valakinek bejön,valakinek nem.Szerintem...
2008. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ártani nem ártasz vele, sőt jobb, mintha egész nap valami cukros üdítőt innál, ráadásul nekem abban is sokat segít, hogy ne puffadjak. Hogy melyik a jó? :-D Hát próba, szerencse. Az új Dreher 24 finom. :-D
2008. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rántottleves... Az szinte mindenkinek beválik. Sörből pedig van kifejezetten kismamasör, én legalábbis láttam már.
2008. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajna a rántott leves nekem nem épp a kedvencem,de azért ki fogom probálni.
2008. szept. 13. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!