Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől lehet inni a...

Hanyadik héttől lehet inni a málnalevél teát? Ti használtátok? Hatásos volt? A magnéziumot hanyadik hétig kell szedni?

Figyelt kérdés
Most 35+2hetes terhes vagyok.nagyon sokat feszül a hasam ami elég kellemetlen.Első babámat várom ezért kérdezek ilyen sokat,remélem nem baj.Dokihoz csak jövő hét után kell mennem de akkor is nstre,azt nem tudom hogy ultrahangot csinál-e.
2011. jún. 5. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
38.héten fog csinálni UH-t. Elvileg. A málnalevél teához nem tudok mit hozzáfűzni, viszont a magnéziumot nem tanácsolják a 37. hétnél tovább szedni! De ezt el is fogja mondani a legközelebbi találkozásotoknál:-)
2011. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Azt elfelejtettem, hogy 38. héten meg is fog vizsgálni.


Üdv Hasna

2011. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Málnalevél teát a 36. héttől lehet inni, hogy használ-e, azt nem tudom. A magnéziumot pedig 36-37. hétig lehet szedni, utána nem ajánlatos, mert gátolja a méh-összehúzódásokat.
2011. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!