Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan legyen több tejem végre?

Hogyan legyen több tejem végre?

Figyelt kérdés
Egy hetes babám már a kórházban tapit kapott, mert tejem nulla, és lapos a bimbóm, bekapni se tudja. Szegenynek esett a cukra, muszáj volt. 4. napon elkezdett folyni, de azóta sincs 10 mlnel több etetésnél. Vettem avent szívót de nem lett azzal se több. Kézzel is fejek annyit. Iszok Mecsek teát napi 4 5 litert. Nem tudok már mit csinálni, sokat sírok emiatt. 3 óránként mellen van, legalább fél óráig.
2015. dec. 3. 12:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%

Igen a legfontosabb, hogy ne stresszelj emiatt. A stressz iszonyatosan sokat számít.


Utána pedig eszméletlen sok folyadék, kb napi 4 liter (nekem konkrétan már hányingerem volt a folyadéktól). Sokat édeskömény teát isznak (baba emésztését is segíti) de vannak más tejserkentő teák is. Akkor van aki a rántott levesre esküszik, van aki a madártejre...a lényeg a sok folyadék.

Emellett állandóan szoptatni-fejni-szoptatni-fejni. Én az első hónapokban minden egyes szopi után fejtem, ha 5 ml-t akkor csak 5 ml-t.

Illetve még amikor csak tudsz pihenj. Fárasztó vinni az éjszakát is, nem vagy még hozzászokva, úgyhogy napközben amikor csak van egy kis időd pihenj.

2015. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy elottem is írták a legfontosabb az, h minel többet tedd mellre (ez nem azonnal hozza meg a kivant hatast, ezert sokan feladjak, hanem 1-2 napon belul, akkor viszont garantalt). Ami meg nekem nagyon sokat segített- és még most is bevetem ha úgy érzem kevesebb a tejcsi, az a görögszénamag- kapszula vagy tea. Mindketto hatasa azonos, az egyik olcsóbb (tea) viszont macerásabb, a kapszula kicsit drágább ugyan (3000 ezer korul van) de sokkal egyszerűbb a hasznalata. Ha reggel veszem be, már estére feszul a cicim és jelentősen több a tejcsim.
2015. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!