Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért vagdalja szoptatás...

Miért vagdalja szoptatás közben a fejér a kisbabám?

Figyelt kérdés

Eleinte békésen szív, majd egyszer csak elkezdi tépni-rángatni a mellbimbómat, ide-oda tekergeti a fejecskéjét.


Ha ilyenkor leszedem mellről, akkor büfizik, de rögtön utána szinte sírni kezd a szopiért, mikor újra ráteszem mellre, megint rángatja.



2015. dec. 6. 12:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A gyermekorvos már a tápszert emlegeti, de én nagyon szeretném még szoptatni őt.
2015. dec. 6. 13:12
 12/16 A kérdező kommentje:
A gyerekorvos azt is mondta, hogy minimum 130 grammot kellene szopiznia egy alkalommal, ha ez nincs meg, akkor tápszerpótlás kell. Valóban kell? :(
2015. dec. 6. 13:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sok dolog megzavarhatja a kisbabákat, ráadásul napközben egyre több időt tölt majd ébren. Nálunk bezavart a front, az általam fogyasztott nehezebb/puffasztó ételek vagy éppen a szülést követő 9. héten megjött vérzésem. Emellett én szinte mindig úgy szoptattam, hogy közben 1x megszakítottuk egy büfivel, mert a gyerkőcnek erre volt igénye.
2015. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 hós múlt és pontosan illik rá is ez a leírás. Mostanában gyorsan végez és van, hogy mérgelődik a cicin, ha cserélünk cicit, akkor eszik tovább. Úgy vagyok vele, hogy meglátjuk 2 hét múlva, hogy mennyit hízott. Ameddig ugyanúgy telik meg a pelus mind eddig, addig próbálok nem aggódni emiatt. Védőnőnek azért szerintem említsd meg ha mentek hozzá.
2015. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az en babam 12 nap mulva tolti a 3 honapos kort es ugyan ezt csinalja kb 2 hete! Teljesen ezeket csinalja, csak ő 90-140 kozott eszik alkalmankent.
2015. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja es 5-10 perc alatt vegez.
2015. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!