Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jó vagy sem, ha hamar tér...

Jó vagy sem, ha hamar tér vissza a menstruáció szülés után?

Figyelt kérdés
Kinél hogyan alakult a menstruáció első menstruáció visszatérése után? Több hónap kimaradt? Rendszeressé vált? Hogyan befolyásolta ez a szoptatást?

2015. dec. 15. 08:27
 1/9 A kérdező kommentje:

És akiknél hamar visszatért a menstruáció, használtak-e onnantól rendszeresen mellszívót, hogy megmaradjon a tejük, vagy előtte is rendszeresen fejtek-e?


Mindenre kíváncsi vagyok, köszönöm!

2015. dec. 15. 08:28
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem az ötödik hét már menzesz volt.

Utána óramű pontosan jött meg.

Nyolc hónapig szoptattam, aztán orvosi okból apasztani kellett.de ment volna tovább is.

Nem fejtem, igény szerint szoptattam.

2015. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szülés után 8 hétre megjött. Hasonlóan az élőzőhöz pontosan azóta minden hónapban. 15 hónapos a fiam, még szopizik. Nem kellett fejni. Bár amíg kizárólag anyatejes volt, a menzesz napjaiban nehezebben fogadta el a tejet, sokat sírt. Állítólag az íze más ilyenkor. De pár hónap után nem volt gond
2015. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: én vérzésed alatt kevesebbet is evett a baba? Vagy kevesebb is volt a tejed? Vagy semmi ilyet nem tapasztaltál?
2015. dec. 15. 14:37
 5/9 anonim ***** válasza:
8hetre jött meg,eleinte sírt,de már abszolút semmi.Most lesz 14 hónapos és még szopik.
2015. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3 vagyok: az első két nap (menzesz előtti nap és első nap) szenvedés volt. Sírt, és nehezen fogadta el a cicit. Utána nem volt gond. Kb 7 hónapos koráig tartott.
2016. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10 hónap múlva menstruáltam először, hatalmas kínok között...

És a szopit nem zavarta meg!

2016. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, leírnád a nagy kínok alatt mit értesz? Görcsöltél? Nem akart erősebb vérzés jönni? Összevissza kezdtél menstruálni, vagy mik voltak a tüneteid?
2016. jan. 12. 13:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt összevissza, normálisan visszaállt, csak a hosszú szünet utáni első volt nagyon görcsös
2016. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!