Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után mikor jött meg az...

Szülés után mikor jött meg az 1. menstruációtok? Szoptatási időszakban jön meg általában vagy később?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy más anyukáknak hány héttel vagy hónappal jött meg a menstruációja szülés után.Számít hogy a szülés természetes vagy császáros volt?szülés után 6 hétig van a gyermekágyi folyás.Na és utána?Mi várható?Folyás?vérzés?tapasztalatokat írjatok!Köszi!

2014. szept. 29. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Természetes úton szültem . 5 hétig volt gyermekágyi vérzés . 1 hét szünet. Aztán mar menstrualtam. Pont akkor jött meg mikor a 6 hetes kontrollra mentem a nődokihoz . 7 hónapig szoptattam. :)
2014. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem.Nekem 4 hetes és 5 napos a babám:) nekem császármetszésem volt,gyermekágyi folyásom van is meg olykor teljesen tiszta a betét,de maga a vérzés már elmúlt ami szülés után van.Szoptatok,van tejem bőven, de ahogy olvasom mindenkinél máskor jön meg a mensi,nincs rá recept,szervezete válogatja...na meg a természet.
2014. szept. 29. 18:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Császárral szültem, július 19én, 3 napig volt vérzésem utána, majd augusztus 12.én első menstruáció, azóta szeptemberben is volt. Szóval 3héttel a szülés után. Nem szoptattam, csak fejtem a tejet.
2014. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó.Akkor ezek szerint esélyem (lehet)hogy megjön mostanában.A védőnő sem tudott mit mondani,kinek így,kinek úgy jön meg.
2014. szept. 29. 19:19
 5/15 anonim ***** válasza:

Kétszer szültem természetes úton. Először 9 hónapra jött meg, akkor kezdett elapadni a tejem.

Másodszor pedig 15 hónapos volt a lányom, mikor megjött, mert akkor már minimálisat szopizott.

A gyerekágyi folyásom mindkétszer nagyjából 6 hétig tartott.

2014. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Természetes úton szültem, 7 hónapra rá jött meg először, még aktívan szoptatok, tejem nem csökkent le azóta.
2014. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát ez tényleg változó,nem érdemes logikát keresnem benne.
2014. szept. 29. 21:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen gyakorisággal szoptatnak (ha legalább 6 óra telik el két szoptatás közt, akkor valószínűleg meg fog jönni). Az édesanya korától is függ, minél idősebb, és szoptat, annál később jön me. Én 35 évesen szültem, éjjelente is gyakran kellett szoptatni, így az első menstruációm 19 hónap után jött meg (hát nem volt nagyon erős). Császáros voltam, a tejelválasztás lassabban indult be ( 10 nap után volt elegendő).
2014. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csaszarral szultem, masfel eves a gyerek, meg szopik, bar inkabb csak jatszik vele, mert tej az nem igazan van. Meg nem jott meg.
2014. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem kb 5-6 héttel jött meg a szülés után. sajnos nem szoptattam valami aktívan, a fiam nem akarta a cicit, így fejtem. lehet ez is az oka.
2014. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!