Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nehéz helyzetben vagyok, mert...

Nehéz helyzetben vagyok, mert anyatejet és tápot is kap a fiam. Mi a jobb a szilárd étel vagy a tápszer? 5 hónapos

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyanebben a cipőben vagyok, szintén 5 hós kicsivel, aki ráadásul tejallergiás, atópiás dermatitise van, speciális tápit eszik, amit utál. Viszont az anyatej kicsapja akkor is, ha párizsit eszek....én már elkezdtem kóstoltani vele almát, banánt, krumplit, sárgarépát, cukkinit....szereti, de még nem váltottunk ki vele étkezést.

Amúgy napi szinten 6x szopizik, de kevés a tejcsi....

2010. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A táp. Majd fél év után kezdj kóstoltatni, addig az a legjobb, amit kaphat (illetve az anyatej még jobb)
2010. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én épp az ellenkező felfogást képviselem, mint az előttem szóló: inkább gyümölcs-zöldség, mint tápszer, anyatejet úgyis kap még. Sok tájékoztatóban azt írják, már 4 hónapos korban el lehet kezdeni a hozzátáplálást, persze a legideálisabb a fél éves kor. De sok helyen olvastam úgy, hogy a 6. hónap. Ti pedig pont abban vagytok. Nem azon a pár héten fog múlni most már. Esetleg kérdezd meg a védőnőd és a gyerekorvosod. Mondjuk, nem csodálkoznék, ha akár a kettő homlokegyenest más véleményen lenne a kérdésben ;) De azért az se biztos, hogy ki tudod váltani a tápszert, ez a babád étvágyán és ízlésén múlik.
2010. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy inkább gyümölcs mint táp. Annyira idegenkedem a tápszertől. A gyümölcs legalább természetes.... Utána akarok ennek járni.
2010. márc. 24. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!